fot. Bartosz Olszak

Koncerty i stand-up — Integralia w Poznaniu nadchodzą!


23 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Studenci i nie tylko — szykujcie się na sporą dawkę kulturalnych emocji! Integralia w Poznaniu nadchodzą, a wraz z nimi genialne koncerty i stand-up!

Juwenalia nie tylko dla studentów

Juwenalia to już od dawna nie tylko imprezy studenckie, ale ogromne wydarzenia kulturalne zrzeszające różnorodną publiczność i wyprodukowane na taką skalę, której często nie powstydziłyby się topowe polskie festiwale. W tym roku juwenaliowa mapa Polski ponownie zapełnia się coraz ciekawszymi propozycjami. Jest w czym wybierać!

Zobacz również: Juwenalia UEK 2022 rozkręcają się na dobre. Brodka dołącza do line-upu wydarzenia

Integralia 2022
Integralia w Poznaniu, fot. Bartosz Olszak

Integralia w Poznaniu, czyli więcej niż tylko koncerty

Na uwagę z pewnością zasługują Integralia w Poznaniu. Jak sama nazwa wskazuje — to juwenalia zrzeszające trzy lokalne uniwersytety: Medyczny, Ekonomiczny i Akademię Wychowania Fizycznego. Line-up imprezy nadal się zapełnia, ale już teraz wygląda imponująco. Kto wystąpi?

Integralia to o tyle wyjątkowa impreza na tle pozostałych juwenaliów, która oferuje nie tylko koncerty, ale również inne propozycje kulturalne. Wśród nich przoduje stand-up. Podczas nadchodzącej edycji wydarzenia, gatunek ten będą reprezentować między innymi Jasiek Borkowski czy Karol Modzelewski.

Integralia 2022 Karol Modzelewski
Karol Modzelewski na Integraliach 2022, fot. Bartosz Olszak

Muzyki oczywiście również nie zabraknie, a o doznania koncertowe zadba chociażby poznański reprezentant sceny hip-hopowej – Paluch. O odpowiedni, imprezowy klimat zadbają również DJ-e, w tym Maurycy Stachowiak. Jednym słowem — będzie się działo!

Paluch Integralia 2022
Paluch na Integraliach 2022

Integralia w Poznaniu — gdzie i kiedy?

Integralia 2022 odbędą się już 7 maja na terenie stadionu AWF w Poznaniu. Bilety są już dostępne w sprzedaży, więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie wydarzenia. Jedno jest pewne: niezależnie od tego, czy Wasz status studenta jest aktywny, czy już/jeszcze nie — nie może Was tam zabraknąć!

Integralia 2022
Integralia 2022

Studenci i nie tylko — szykujcie się na sporą dawkę kulturalnych emocji! Integralia w Poznaniu nadchodzą, a wraz z nimi genialne koncerty i stand-up! Juwenalia nie tylko dla studentów Juwenalia to już od dawna nie tylko imprezy studenckie, ale ogromne wydarzenia kulturalne zrzeszające różnorodną publiczność i wyprodukowane na taką skalę, której często nie powstydziłyby się […]

Kup bilet na Integralia w Poznaniu | 7 maja 2022

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →