kadr z klipu do utworu "SOR" Palucha

Paluch wyda dwóch debiutantów w BOR


14 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Paluch potwierdził, że w 2022 roku nakładem BOR ukażą się dwa debiutanckie albumy raperów, którzy związali się z wytwórnią. Sprawdź szczegóły!

BOR wyda dwóch debiutantów

Paluch za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wypowiedział się na temat odbioru jego ostatniej płyty zatytułowanej Kompot, z którego raper był zadowolony, a także zdradził część planów wydawniczych BOR na 2022 rok:

Jak coś dotyczy muzyki, to jestem…
Dzięki za dobre przyjęcie albumu pomimo szczekania wielu chorągiewek, które płynęły na fali opinii internetowych ekspertów.
Album pokrył się złotem a z koncertami startujemy od maja
W tym roku spodziewajcie się jeszcze kilku premier z BOR.
W maju debiutancki album Lubina „GOŚĆ”, a jeszcze przed wakacjami zadebiutuje Kamel.

W przypadku Lubina ukazał się już pierwszy oficjalny singiel z płyty GOŚĆ, zatytułowany Robin Hood, a premiera albumu jest zaplanowana na 27 maja.

Lubin & Worek – Robin Hood

Kamel i Lubin debiutantami BOR

Zarówno Kamel, jak i Lubin pojawiali się już na kanale BOR, jednak to drugi z nich jest zdecydowanie szerzej kojarzony. Autor singla Robin Hood wydał już w wytwórni Palucha ciepło przyjęte single Czuję, że żyje, TESTO VIBE, ale przede wszystkim swoją popularność zawdzięcza udziałowi w jednej z ostatnich edycji SBM Starter, akcji mającej na celu promowanie raperów, a docelowo podpisanie przez nich kontraktu z SBM Label, co jednak Lubinowi się nie udało. Dużo mniej wiadomo, póki co, o Kamelu. On także wydał już kilka utworów w BOR: Tona Stylu, Pod Prąd z Lipą i DJ-em Taekiem, ale przede wszystkim To nic nie zmieni, które odbiło się szerszym echem i zebrało aż 3,2 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W momencie wydawania singli ze swojego debiutu będzie mógł z pewnością liczyć więc na spore zainteresowanie słuchaczy wytwórni. Na temat debiutu Kamela brak jednak jak na razie jakichkolwiek szczegółowych informacji poza faktem, że ukaże się w 2022 roku.

Kamel – To nic nie zmieni

Paluch będzie promował swój nowy album podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży aktualnie jest trzecia z czterech dostępnych pul, więc polecamy nie zwlekać z zakupem! Podczas festiwalu na scenie pojawi się Paluch, ale także SzpakuMalik MontanaYoung Leosia czy Kaz Bałagane.

Paluch potwierdził, że w 2022 roku nakładem BOR ukażą się dwa debiutanckie albumy raperów, którzy związali się z wytwórnią. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins BOR wyda dwóch […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →