kadr z klipu do utworu "SOR" Palucha

Paluch wyda dwóch debiutantów w BOR


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Paluch potwierdził, że w 2022 roku nakładem BOR ukażą się dwa debiutanckie albumy raperów, którzy związali się z wytwórnią. Sprawdź szczegóły!

BOR wyda dwóch debiutantów

Paluch za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wypowiedział się na temat odbioru jego ostatniej płyty zatytułowanej Kompot, z którego raper był zadowolony, a także zdradził część planów wydawniczych BOR na 2022 rok:

Jak coś dotyczy muzyki, to jestem…
Dzięki za dobre przyjęcie albumu pomimo szczekania wielu chorągiewek, które płynęły na fali opinii internetowych ekspertów.
Album pokrył się złotem a z koncertami startujemy od maja
W tym roku spodziewajcie się jeszcze kilku premier z BOR.
W maju debiutancki album Lubina „GOŚĆ”, a jeszcze przed wakacjami zadebiutuje Kamel.

W przypadku Lubina ukazał się już pierwszy oficjalny singiel z płyty GOŚĆ, zatytułowany Robin Hood, a premiera albumu jest zaplanowana na 27 maja.

Lubin & Worek – Robin Hood

Kamel i Lubin debiutantami BOR

Zarówno Kamel, jak i Lubin pojawiali się już na kanale BOR, jednak to drugi z nich jest zdecydowanie szerzej kojarzony. Autor singla Robin Hood wydał już w wytwórni Palucha ciepło przyjęte single Czuję, że żyje, TESTO VIBE, ale przede wszystkim swoją popularność zawdzięcza udziałowi w jednej z ostatnich edycji SBM Starter, akcji mającej na celu promowanie raperów, a docelowo podpisanie przez nich kontraktu z SBM Label, co jednak Lubinowi się nie udało. Dużo mniej wiadomo, póki co, o Kamelu. On także wydał już kilka utworów w BOR: Tona Stylu, Pod Prąd z Lipą i DJ-em Taekiem, ale przede wszystkim To nic nie zmieni, które odbiło się szerszym echem i zebrało aż 3,2 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W momencie wydawania singli ze swojego debiutu będzie mógł z pewnością liczyć więc na spore zainteresowanie słuchaczy wytwórni. Na temat debiutu Kamela brak jednak jak na razie jakichkolwiek szczegółowych informacji poza faktem, że ukaże się w 2022 roku.

Kamel – To nic nie zmieni

Paluch będzie promował swój nowy album podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży aktualnie jest trzecia z czterech dostępnych pul, więc polecamy nie zwlekać z zakupem! Podczas festiwalu na scenie pojawi się Paluch, ale także SzpakuMalik MontanaYoung Leosia czy Kaz Bałagane.

Paluch potwierdził, że w 2022 roku nakładem BOR ukażą się dwa debiutanckie albumy raperów, którzy związali się z wytwórnią. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Kup bilet na koncert Palucha na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →