Paluch i jego „Bez strachu” ze 100 milionami wyświetleń na YouTubie


19 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Takie rzeczy nie zdarzają się w polskim rapie zbyt często – Paluch wbił pierwszą setkę w serwisie na pojedynczym utworze.

Największy ze starych hitów

Jak zapewne dobrze wiecie, Paluch ma już tuziny hitów, bo nie dość, że z czasem stał się jednym z najpotężniejszych raperów w grze, to jeszcze pozostaje wyjątkowo płodny, jeśli chodzi o wypuszczanie kolejnych krążków. Na liczbę wyświetleń Bez strachu wpływ ma na pewno fakt, że numer w tym roku skończy osiem lat, ale przecież to wszystkiego nie tłumaczy.

Dużo ważniejszą sprawą jest to, że kawałek stworzony we współpracy z producentem SoDrumatikiem i DJ-em Taekiem od dawna uchodzi za jeden z bardziej cenionych utworów motywacyjnych w historii polskiego rapu. Wieść gminna niesie, że często pojawia się też w piłkarskich szatniach, ponieważ futboliści upodobali sobie go wręcz wyjątkowo. Dodatkowo należy pamiętać o tym, iż album Lepszego życia diler, z którego pochodzi track, był pierwszym wielkim sukcesem sprzedażowym poznaniaka. Podwójna platyna mówi sama za siebie.

Paluch – Bez strachu

Duże wydarzenie polskich rymów i bitów

Do tej pory magiczną barierę przebiło raptem pięć kawałków, które są powiązane z rapem. Najwięcej wyświetleń ma wciąż Języka ciała Tymka, bo aż 140 milionów. Na drugim miejscu, z ponad 20 milionową stratą, znajduje się dużo starsze Na szczycie GrubSona. Za nim – Zbyt wiele KaeNa, a tuż za podium – Half Dead Quebonafide, które w sumie nie tak dawno zaliczyło pierwszą setkę.

Paluch jest jednak w o tyle ciekawej sytuacji, że już niedługo powinien znowu móc obwieścić swoim słuchaczom sukces. Ostatni Krzyk Osiedla z 2016 roku wypromował bowiem aż dwa hity, które bardzo szybko rosną. Szaman ma prawie 98 milionów, a Gdybyś kiedyś – już 94. Można byłoby więc założyć, że to szef BORCREW będzie pierwszym polskim raperem z setkowym hat-trickiem, gdyby nie fakt, że wspomniany wcześniej Tymek jest jeszcze bliżej osiągnięcia tego celu. Zarówno przy Rainmanie, jak i Aniołach i demonach widnieje liczba 98.

Paluch – Szaman

Paluch – Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków – bilety

Jeśli brakuje wam koncertów poznaniaka, powinniście zainteresować się trzema, które odbędą się już niebawem. Wlotki na te wydarzenia znajdziecie na Biletomat.pl.

Takie rzeczy nie zdarzają się w polskim rapie zbyt często – Paluch wbił pierwszą setkę w serwisie na pojedynczym utworze. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Największy ze starych hitów Jak zapewne dobrze […]

Paluch | 15.05 Poznań, Skwer Play | 21.05 Warszawa, Letnia Scena Progresji | 25.06 Kraków, AreNa Lato

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →