okładka albumu "KOMPOT"

Paluch wydał „Kopmot” zamiast „Kompotu”


01 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś na sklepowych półkach w całej Polsce zadebiutował czternasty album szefa Biura Ochrony Rapu. Chwilę przed premierą egzemplarze Kompotu zaczęły docierać do fanów. Okazało się, że Paluch zafundował słuchaczom… Kopmot.

Kopmot zamiast Kompotu – o co chodzi?

Tuż przed sklepową premierą kolejnej płyty poznaniaka Internet obiegła wieść o pomyłce w poligrafii Kompotu. Fani rapera, którzy zdecydowali się na przedpremierowe zamówienie albumu, otrzymali egzemplarze Kopmotu. Literówka pojawiła się na grzbiecie pudełka. O błędzie dowiedział się również sam zainteresowany, który zaznaczył, że wyłącznie zamówienia preorderowe zawierają ową pomyłkę. Wszystkie kompakty, które od dziś dostępne są w sklepach, zdążyły zostać poprawione.

Zobacz: Paluch prezentuje ostatni singiel przed premierą Kompotu

paluch kopmot
screenshot Instagram Stories Palucha

Album dostępny wszędzie

Czternasty krążek w karierze Palucha już od północy dostępny jest na platformach streamingowych. Kompot to piętnaście premierowych utworów, w których oprócz gospodarza pojawili się m.in. Avi, Vito Bambino, Kubiszew i Major SPZ. Wydawca poinformował również, że 10% dochodu z płyty zostanie przeznaczone na Polską Misję Medyczną.

Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym wydawnictwem. Kompot to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę,  klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach.
Oprócz czołowych rodzimych raperów takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie.
Na gramofonach udzielił się Dj Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów Dj Taek.
Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną”, który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować.

– zachęca BOR Records (pisownia oryginalna).

Paluch – KOMPOT – tracklista albumu

1. Kompot ft. Major SPZ Prod. PSR
2. SOR Prod. Miroff, Hall
3. Na Chłodno Prod. Worek
4. LiL (Litery i Liczby) Prod. Miroff
5. Ważne Rzeczy ft. Kaz Balagane Prod. AWGS
6. Na Jutro Prod. AWGS
7. Profesor Prod. PSR
8. Niedopasowany ft. Vito Bambino Prod. Julas
9. Puch ft. Avi Prod. Worek, Johnny illstrument, Fade
10. Pomylony Balet (mefedron diss) ft. Dj Taek Prod. PSR
11. Każdy Blok Prod. PSR
12. Głębszy Oddech Prod. Sergiusz, 2K
13. Buty z Betonu Prod. D3W
14. Ruchome Schody ft. Kubiszew, Dj Kebs Prod. Chris Carson, Bodhi
15. Zostawić Coś Po Sobie 2k21 ft. DJ Taek Prod. Newlight$, K4M

Paluch – KOMPOT – odsłuch albumu

Paluch zagra podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. Z czterech pul biletów w sprzedaży znajduje się trzecia, więc nie zwlekajcie z zakupem! Podczas imprezy wystąpią również takie gwiazdy, jak: PezetMalik MontanaYoung Leosia, czy Kaz Bałagane i Kizo.

Dziś na sklepowych półkach w całej Polsce zadebiutował czternasty album szefa Biura Ochrony Rapu. Chwilę przed premierą egzemplarze Kompotu zaczęły docierać do fanów. Okazało się, że Paluch zafundował słuchaczom… Kopmot. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →