kadr z klipu do utworu "SOR" Palucha

Paluch prezentuje ostatni singiel przed premierą “Kompotu”


31 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już 1 kwietnia premierę będzie miał dwunasty legalny album Palucha, zatytułowany Kompot. Sprawdź Niedopasowanego, ostatni singiel z tego wydawnictwa, z gościnnym udziałem Vito Bambino.

Niecodzienne połączenie i rapujący Vito

Właśnie ukazał się ostatni już singiel z nadchodzącej płyty Palucha zatytułowanej Kompot. Po Na Chłodno, Butach z Betonu, Puchu, Profesorze i SOR-ze przyszedł czas na Niedopasowanego. Na singlu gościnnie udzielił się Vito Bambino, który pierwszy raz od bardzo dawna nagrał rapowaną zwrotkę. Za bit do utworu odpowiada Julas.

Paluch – Niedopasowany feat. Vito Bambino prod. Julas

Dwunasty legalny album Palucha już w piątek

Już jutro ukaże się najnowszy, dwunasty legalny album Palucha. Jak możemy przeczytać w opisie wydawnictwa (pisownia oryginalna):

Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym wydawnictwem. „Kompot” to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę,  klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach. Oprócz czołowych rodzimych raperów takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie. Na gramofonach udzielił się Dj Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów Dj Taek. Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną”, który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować.

Warto zaznaczyć, że 10% dochodu ze sprzedaży preorderowego wydania albumu zostanie przekazane na Polską Misję Medyczną.

Tracklista i okładka albumu Paluch – Kompot

1. Kompot ft. Major SPZ Prod. PSR
2. SOR Prod. Miroff, Hall
3. Na Chłodno Prod. Worek
4. LiL (Litery i Liczby) Prod. Miroff
5. Ważne Rzeczy ft. Kaz Balagane Prod. AWGS
6. Na Jutro Prod. AWGS
7. Profesor Prod. PSR
8. Niedopasowany ft. Vito Bambino Prod. Julas
9. Puch ft. Avi Prod. Worek, Johnny illstrument, Fade
10. Pomylony Balet (mefedron diss) ft. Dj Taek Prod. PSR
11. Każdy Blok Prod. PSR
12. Głębszy Oddech Prod. Sergiusz, 2K
13. Buty z Betonu Prod. D3W
14. Ruchome Schody ft. Kubiszew, Dj Kebs Prod. Chris Carson, Bodhi
15. Zostawić Coś Po Sobie 2k21 ft. DJ Taek Prod. Newlight$, K4M

Paluch z nowym singlem i startem preorderu. Gościnnie Avi
Okładka i dodatki do preorderu płyty Paluch – Kompot

Już 1 kwietnia premierę będzie miał dwunasty legalny album Palucha, zatytułowany Kompot. Sprawdź Niedopasowanego, ostatni singiel z tego wydawnictwa, z gościnnym udziałem Vito Bambino. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Niecodzienne połączenie i rapujący Vito Właśnie ukazał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →