kadr z teledysku „SOR"

Paluch promuje “KOMPOT” teledyskiem do singla “SOR”


27 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W przyszły piątek ukaże się czternasty solowy album poznaniaka zatytułowany KOMPOT. W związku z tym Paluch opublikował kolejny teledysk promujący krążek. Tym razem padło na singiel SOR.

Paluch promuje najnowszą płytę

Na oficjalnym kanale BORCREW na YouTube zadebiutował kolejny teledysk reklamujący KOMPOT. Utwór SOR wyprodukowali Miroff oraz Hvll. Za realizację wokali, mix oraz mastering odpowiada Julas, natomiast teledysk wykonała ekipa 9LITER FILMY.

Paluch – SOR

KOMPOT ciągle dostępny w przedsprzedaży

Nadchodzący album Palucha to już czternasta płyta w jego solowej karierze. Materiał ukaże się w najbliższy piątek, 1 kwietnia. W oficjalnym sklepie BOR Records cały czas dostępny jest preorder, w którym oprócz albumu znajdują się także kubek, kompot wiśniowy oraz zawieszka zapachowa. Jak informuje wydawca, 10% dochodu z KOMPOTU zostanie przeznaczone na Polską Misję Medyczną.

Zobacz: Profesor Paluch, czyli kolejny singiel z nadchodzącej płyty poznaniaka

Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym wydawnictwem. Kompot to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę,  klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach.
Oprócz czołowych rodzimych raperów  takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie.
Na gramofonach udzielił się Dj Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów Dj Taek.
Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną”, który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować.

– zachęca BOR Records.

Paluch – KOMPOT – tracklista albumu

1. Kompot ft. Major SPZ Prod. PSR
2. SOR Prod. Miroff, Hall
3. Na Chłodno Prod. Worek
4. LiL (Litery i Liczby) Prod. Miroff
5. Ważne Rzeczy ft. Kaz Balagane Prod. AWGS
6. Na Jutro Prod. AWGS
7. Profesor Prod. PSR
8. Niedopasowany ft. Vito Bambino Prod. Julas
9. Puch ft. Avi Prod. Worek, Johnny illstrument, Fade
10. Pomylony Balet (mefedron diss) ft. Dj Taek Prod. PSR
11. Każdy Blok Prod. PSR
12. Głębszy Oddech Prod. Sergiusz, 2K
13. Buty z Betonu Prod. D3W
14. Ruchome Schody ft. Kubiszew, Dj Kebs Prod. Chris Carson, Bodhi
15. Zostawić Coś Po Sobie 2k21 ft. DJ Taek Prod. Newlight$, K4M

Paluch zagra podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. Z czterech pul biletów w sprzedaży znajduje się trzecia, tak że nie zwlekajcie z zakupem! Podczas imprezy wystąpią również takie gwiazdy jak: Pezet, Malik Montana, Young Leosia, czy Kaz Bałagane i Kizo.

W przyszły piątek ukaże się czternasty solowy album poznaniaka zatytułowany KOMPOT. W związku z tym Paluch opublikował kolejny teledysk promujący krążek. Tym razem padło na singiel SOR. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →