materiały prasowe

Paluch zakłada „Buty z betonu” w nowym klipie. Album w przyszłym roku


20 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Szef BORCREW opublikował nowy teledysk. Jednocześnie Paluch poinformował, że jego nowy album ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Paluch z nowym teledyskiem i zapowiedzią albumu

Na oficjalnym kanale BORCREW Paluch opublikował singiel pt. Buty z Betonu. Za produkcję utworu odpowiada D3W. Mix, mastering oraz nagranie wokali to dzieło Julasa, natomiast wideo zrealizowała ekipa Smoła Studio. Teledysk promuje także nadchodzący album poznańskiego rapera – KOMPOT. Premierę materiału zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Paluch – Buty z Betonu

Zobacz: Major SPZ i Paluszak o drodze na szczyt rapowy i finansowy

Znamy inne single z KOMPOTU?

Poznański raper w tym roku opublikował dwa luźne single, które do tej pory nie promowały żadnego wydawnictwa. W czerwcu Palec nawijał, co robi Każdy blok, a we wrześniu Paluch wjechał Na chłodno. W obu przypadkach teledyskiem zajęła się ekipa Smoła Studio, a realizacją wokali oraz mixem i masteringiem – Julas. Klip do jesiennego singla obejrzano już niemal sześć milionów razy, natomiast wakacyjny Każdy blok wygenerował już ponad czternaście milionów odsłon.

Na razie raper nie potwierdził, że wspomniane wyżej single zasilą tracklistę KOMPOTU, jednak jest to wysoce prawdopodobne. Paluch nie zapowiedział do tej pory preorderu, listy gości czy producentów.

Poznaniak wystąpi w Płocku

11 sierpnia (czwartek) rozpocznie się kolejna edycja Polish Hip-Hop Festival. Na plaży nad Wisłą przez trzy dni odbędzie się szereg koncertów, w tym Maty, Szpaka, Ostrego, Białasa, Bedoesa czy Palucha. Bilety cały czas dostępne są na Biletomat.pl. Liczba karnetów trzydniowych została ograniczona, a sprzedaż ostatniej puli karnetów zakończy się wraz z końcem 2021 roku.

Szef BORCREW opublikował nowy teledysk. Jednocześnie Paluch poinformował, że jego nowy album ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Paluch z nowym teledyskiem i zapowiedzią albumu Na oficjalnym kanale BORCREW Paluch opublikował singiel pt. Buty z Betonu. Za produkcję utworu odpowiada D3W. Mix, mastering oraz nagranie wokali to dzieło Julasa, natomiast wideo zrealizowała ekipa Smoła […]

Polish Hip-Hop Festival | Plaża nad Wisłą, Płock | 11 - 13 sierpnia 2022

Biletomat.pl
170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →