materiały prasowe

Paluch zakłada „Buty z betonu” w nowym klipie. Album w przyszłym roku


20 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Szef BORCREW opublikował nowy teledysk. Jednocześnie Paluch poinformował, że jego nowy album ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Paluch z nowym teledyskiem i zapowiedzią albumu

Na oficjalnym kanale BORCREW Paluch opublikował singiel pt. Buty z Betonu. Za produkcję utworu odpowiada D3W. Mix, mastering oraz nagranie wokali to dzieło Julasa, natomiast wideo zrealizowała ekipa Smoła Studio. Teledysk promuje także nadchodzący album poznańskiego rapera – KOMPOT. Premierę materiału zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Paluch – Buty z Betonu

Zobacz: Major SPZ i Paluszak o drodze na szczyt rapowy i finansowy

Znamy inne single z KOMPOTU?

Poznański raper w tym roku opublikował dwa luźne single, które do tej pory nie promowały żadnego wydawnictwa. W czerwcu Palec nawijał, co robi Każdy blok, a we wrześniu Paluch wjechał Na chłodno. W obu przypadkach teledyskiem zajęła się ekipa Smoła Studio, a realizacją wokali oraz mixem i masteringiem – Julas. Klip do jesiennego singla obejrzano już niemal sześć milionów razy, natomiast wakacyjny Każdy blok wygenerował już ponad czternaście milionów odsłon.

Na razie raper nie potwierdził, że wspomniane wyżej single zasilą tracklistę KOMPOTU, jednak jest to wysoce prawdopodobne. Paluch nie zapowiedział do tej pory preorderu, listy gości czy producentów.

Poznaniak wystąpi w Płocku

11 sierpnia (czwartek) rozpocznie się kolejna edycja Polish Hip-Hop Festival. Na plaży nad Wisłą przez trzy dni odbędzie się szereg koncertów, w tym Maty, Szpaka, Ostrego, Białasa, Bedoesa czy Palucha. Bilety cały czas dostępne są na Biletomat.pl. Liczba karnetów trzydniowych została ograniczona, a sprzedaż ostatniej puli karnetów zakończy się wraz z końcem 2021 roku.

Szef BORCREW opublikował nowy teledysk. Jednocześnie Paluch poinformował, że jego nowy album ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Paluch z nowym teledyskiem i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →