UEK zaprasza na Juwenalia 2020 do Krakowa


31 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przytłacza Was zimowa aura i ogrom egzaminów do zaliczenia? Sprawcie sobie prezent i już teraz kupcie bilet na Juwenalia UEKu! Będzie się działo!

Co prawda, dopiero rozpoczął się okres zimowej sesji egzaminacyjnej i wszyscy studenci z pewnością toną w notatkach. Od zawsze wiadomo, że najefektywniejszą metodą motywacji jest marchewka na kiju, a zatem już teraz zaplanujcie sobie tegoroczne Juwenalia. Mamy coś, co z pewnością Wam się spodoba!

Spędź Juwenalia 2020 z UEKiem!

Czego studentowi więcej potrzeba, poza zimnym piwkiem, paczką znajomych i dobrą muzyką? Nic! A właśnie to zapewniają Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Impreza odbędzie się 7 i 8 maja na terenie kampusu.

Piwko i znajomi to oczywiście sprawa indywidualna, ale jeśli chodzi o muzykę, to organizatorzy gwarantują naprawdę najlepsze atrakcje. Choć znamy dopiero pierwszą gwiazdę, która uświetni dwudniowe Juwenalia UEKu 2020 – już wiemy, że będzie dobrze.

TEDE zagra na Juwenialach UEKu 2020

Zagra dla Was bowiem TEDE! Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip hopowej, który mimo, że na koncie ma już kilkanaście albumów, w ogóle nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie! Sami przekonajcie się, w jakiej jest formie już 7 maja podczas Juwenaliów UEKu! Bilety w cenie 45 – 65 zł kupicie na Biletomat.pl.

Juwenalia UEK 2020 TEDE

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Juwenalia UEK 2020 | 7 maja 2020, Czwartek, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Biletomat.pl
45 - 65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.