kadr z teledysku "Zrobiłeś to chłopak"

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 z nowymi ogłoszeniami. Wśród gości m.in. Brodka [aktualizacja]


30 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 odbędą się już za moment. Po rapowym ogłoszeniu w postaci KęKę przyszedł czas na artystów związanych z innymi gatunkami.

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Sezon juwenaliowy powoli się rozpoczyna. Jedna z imprez zostanie przygotowana przez reprezentacje aż czterech różnych uczelni wraz z Book Them All. Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 odbędą się w piątek 20 maja na Stadionie Olimpia w Parku Moczydło przy ul. Górczewskiej 56/60 w Warszawie. Start imprezy zaplanowano na 15:00. Bilety na Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 znajdziecie na Biletomat.pl posegregowane cenowo dla studentów wspomnianych uczelni, żaków z innych szkół oraz dla pozostałych chętnych. Liczba biletów jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Juwenalia APS x UKSW x WUM x AWF to wyjątkowe święto, na które studenci czekają od momentu rozpoczęcia semestru letniego. Muzyczną scenę stadionu Olimpii w Warszawie rozgrzeją topowi polscy artyści. To najlepsza okazja do naładowania baterii przed letnią sesją egzaminacyjną.

– zachęcają organizatorzy

Na początek włodarze juwenaliów ogłosili KęKę, który w zeszłym roku wydał Siarę oraz BIS EP, ale nie tylko.

Zobacz: KęKę z pierwszym diamentem w karierze i specjalną aukcją

KĘKĘ JUWENALIA UKSW X WUM X APS X AWF 2022
fot. materiały prasowe

Nie myślcie jednak, że tylko fani rymów i bitów znajdą tu coś dla siebie. Kolejne dni przyniosły nowe ogłoszenia, które powinny usatysfakcjonować entuzjastów szeroko rozumianego popu znad Wisły. Nie może być zresztą inaczej, skoro na scenie zamelduje się trio: Brodka, Baranovski oraz Krzysztof Zalewski. Zainteresowani? Odsyłamy do linku powyżej!

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 odbędą się już za moment. Po rapowym ogłoszeniu w postaci KęKę przyszedł czas na artystów związanych z innymi gatunkami. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny […]

JUWENALIA UKSW X WUM X APS X AWF 2022 20.05.2022 Warszawa

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →