fot. Karina Trojok

Juwenalia Śląskie powracają do Katowic


21 maja 2022

Podziel się newsem:

Juwenalia Śląskie po 3 latach przerwy powrócą do Katowickiego Parku Leśnego. Kto wystąpi na scenie podczas wydarzenia? Sprawdźcie!

Studenci znów rozkręcą Katowice

Juwenalia Śląskie są wydarzeniem, które co roku gromadziło przed swoimi scenami ogromne rzesze studentów. Po dwóch pandemicznych latach impreza zaliczy swój wielki powrót. Takiego line-upu może pozazdrościć niejeden festiwal!

Uwaga, uwaga, uwaga ‼️ Przed Wami pierwsze oficjalne informacje i ogłoszenia! Po 3 długich ⏳ latach wracamy do Katowickiego Parku Leśnego! 🌳 Mamy nadzieję, że po raz kolejny tłumnie odwiedzicie nasz dziki, magiczny las bijący w samym sercu wielkiej metropolii! 🏙3️⃣ koncertowe dni będą okazją do wzięcia udziału w wyjątkowej muzycznej podróży, a line-up, który otrzymacie, składać się będzie z najciekawszych projektów ostatnich lat. 🎷🥁🎶Dołożyliśmy wszelkich starań aby, koszt wejściówek był skrojony w sam raz na studencką kieszeń 🍻

– zapowiadają wydarzenie organizatorzy

Przeczytaj także: Mery Spolsky opowiada nam o swoim muzycznym audiobooku książki Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj

Juwenalia
fot. Krystian Dobuszyński

Kto zagra dla studentów?

W tym roku wielki powrót będzie muzyczną ucztą dla każdego. Na scenach zagrają bowiem artyści wielu różnych brzmień. Od rapu po pop i alternatywę – naprawdę będzie w czym wybierać! Podczas Juwenaliów Śląskich wystąpią:

26 majaWaluś Kraksa Kryzys, Kwiat Jabłoni i ARS LATRANS ORCHESTRA

Juwenalia Śląskie
fot. materiały prasowe

ARS LATRANS Orchestra – Zrobię U (live) : premiera Sztuki Miłości, posłuchaj!

27 majaGuzior, Sarius, Kartky i Paluch

Juwenalia Śląskie
fot. materiały prasowe

Paluch – Każdy Blok prod. PSR, posłuchaj!

28 majaMery Spolsky, Karaś/Rogucki, Tymek i Organek

Juwenalia Śląskie
fot. materiały prasowe

Mery Spolsky – Trapowe Opowiadanie (fragment audiobooka Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj), posłuchaj!

Juwenalia Śląskie po 3 latach przerwy powrócą do Katowickiego Parku Leśnego. Kto wystąpi na scenie podczas wydarzenia? Sprawdźcie! Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Studenci znów rozkręcą Katowice […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →