fot. Krystian Dobuszyński

JUWENALIA UKSW X WUM X APS X AWF 2022 domykają ogłoszeniowy skład


14 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

JUWENALIA UKSW X WUM X APS X AWF 2022 odbędą się już za tydzień. Kto uświetni to wielkie studenckie wydarzenie? Zobaczcie sami!

Juwenalia – czas start!

Juwenalia powracają do wielkiej gry. Jedne z nich zostaną zorganizowane przez aż cztery studenckie reprezentacje. Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 wraz z Book Them All zapraszają Was do zabawy!

Juwenalia APS x UKSW x WUM x AWF to wyjątkowe święto, na które studenci czekają od momentu rozpoczęcia semestru letniego. Muzyczną scenę stadionu Olimpii w Warszawie rozgrzeją topowi polscy artyści. To najlepsza okazja do naładowania baterii przed letnią sesją egzaminacyjną.

– zachęcają organizatorzy

Kto zagra dla studentów?

W tym roku podczas tego wydarzenia każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Na muzycznych scenach zagrają artyści wielu różnych talentów i przede wszystkim – brzmień. Od rapu po pop i alternatywę – naprawdę jest w czym wybierać!

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 zaprosiły do swojego składu królową polskiej alternatywy Brodkę, niepowtarzalnego twórcę Siary oraz BIS EP Kękiego, barwnego i nietuzinkowego Krzysztofa Zalewskiego, a także rozchwytywanego Baranovskiego.

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 Brodka
Brodka/ fot. materiały prasowe
Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 KęKę
Kękę/ fot. materiały prasowe
Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 Krzysztof Zalewski
Zalewski / fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Juwenalia Krakowskie 2022, czyli koncerty nie tylko dla studentów

Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 Baranovski
Baranovski / fot. materiały prasowe

Złap swoje bilety na Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022

Już w piątek 20 maja na Stadionie Olimpia w Parku Moczydło przy ul. Górczewskiej 56/60 w Warszawie wybrzmią muzyczne szlagiery. Start imprezy zaplanowano na godzinę 15:00. Bilety na Juwenalia UKSW X WUM X APS X AWF 2022 znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się, bo ich liczba jest ograniczona.

JUWENALIA UKSW X WUM X APS X AWF 2022 odbędą się już za tydzień. Kto uświetni to wielkie studenckie wydarzenie? Zobaczcie sami! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Juwenalia – […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →