kadr z teledysku „S.E.K.S.”

Oliwka Brazil zachęca do mówienia wprost o fantazjach seksualnych


07 października 2022

Podziel się newsem:

Oliwka Brazil opublikowała kolejny singiel. Utwór S.E.K.S. zachęca słuchaczy raperki do bardziej otwartego podejścia do seksu.

Oliwka Brazil: „Uprawiamy miłość, to nie temat tabu”

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy utwór Oliwki Brazil. Protegowana Smolastego nakładem Warner Music Poland wydała S.E.K.S., który wyprodukował twojstaryzestarymnaplecach. Produkcją wokali zajął się WIKTOR (znany również jako Wiktor z WWA), natomiast mix i mastering wykonał Pazzy. W piosence raperka przekonuje słuchaczy, że „to tylko seks”. Twórczyni zachęca do swobodniejszej rozmowy o fantazjach seksualnych oraz apeluje, by uprawianie seksu przestało być postrzegane jako tabu.

Zobacz: Oliwka Brazil pozamykała kilka ust, Smolasty wzbudził wątpliwości podczas Lech Polish Hip-Hop Fesitval 2022 [relacja]

W południe na kanale Smolastego ukazał się teledysk do wspomnianego singla. Produkcją wideo zajął się moher., reżyserem i scenarzystą obrazu jest Kamil Stanek, natomiast zdjęcia wykonał Dominik Cebula.

Oliwka Brazil – S.E.K.S.

Nie wszystkim podoba się działalność Oliwki

Od premiery Big Mommy we wrześniu zeszłego roku Brazylijka budzi skrajne emocje. Raperka podzieliła słuchaczy na tych, którzy krytykują twórczynię za liberalne podejście do seksualizacji społeczeństwa oraz tych, którzy popierają jej działania. W maju zawodniczkę majorsa zaatakowała Paula w singlu Gucci klapki nagranym wraz z Adkiem WWA. Z kolei niedawno do postaci kontrowersyjnej nawijaczki odniosła się łódzka legenda sceny – O.S.T.R.

Przeczytaj także: O.S.T.R. rusza w trasę koncertową, by przeżyć kolejne 120 minut z życia. Łodzianin odwiedzi największe miasta w Polsce

W ramach trwającej trasy jubileuszowej Ostry oddał w ręce słuchaczy okolicznościowy mixtape 042 requiem. W album można się zaopatrzyć podczas koncertów lub w oficjalnym sklepie Asfalt Records. Łódzki raper poświęcił kilka linijek w kierunku Oliwki w utworze Potajemnie wk*rwiony. Autor Masz to jak w banku nazywa Brazylijkę „szlaufem roku”. Oliwka Brazil nie odniosła się do wersów Ostrowskiego.

o.s.t.r. 042 requeim
okładka 042 requeim, Asfalt Records 2022

Oliwka Brazil opublikowała kolejny singiel. Utwór S.E.K.S. zachęca słuchaczy raperki do bardziej otwartego podejścia do seksu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Oliwka Brazil: „Uprawiamy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →