kadr z klipu do utworu „Mam już dość”

Oliwka Brazil z singlem „Mam już dość” i preorderem EP-ki


24 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Oliwka Brazil prezentuje nowy singiel zatytułowany Mam już dość. Ponadto do kupienia dostępna jest debiutancka EP-a artystki.

Debiutancka EP-ka od Oliwki

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do sieci trafił nowy utwór Oliwki Brazil zatytułowany Mam już dość. Jest to ostatni utwór z debiutanckiej EP-ki artystki, Big Mommy EP, która jest dostępna do kupienia tutaj. Refren utworu Mam już dość stanowi nawiązanie do piosenki Pozwól żyć Gosi Andrzejewicz, będącej wielkim hitem ponad dekadę temu. Za bit do singla Oliwki odpowiada Filip Leon z Love Sounds, natomiast klip jest dziełem ekipy MZQ Media.

Oliwka Brazil – Mam Już Dość

„Przez osiem miesięcy nie wstawałam z łóżka”

Dwa dni temu Oliwka opublikowała bardzo osobiste nagranie, w którym podzieliła się powodami swojej muzycznej nieobecności w ostatnich miesiącach: „Nie było mnie trochę przez ostatnie miesiące. Nie udzielałam się, prawie w ogóle nie pokazywałam, nie grałam koncertów, nie dodawałam żadnych nowych piosenek, bo ostatni rok był naprawdę mega, mega pracowity” – zaczyna Oliwka w klipie na nowym kanale. „To wszystko mnie po prostu niestety zjadło”. Raperka musiała zrobić przerwę w twórczości, by poukładać sprawy osobiste. „Branża muzyczna jest twardym orzechem do zgryzienia” – stwierdza. „Wchodząc w to, miałam tylko 19 lat”. Więcej o tym co wydarzyło się w życiu Oliwki Brazil przeczytacie tutaj.

Oliwka Brazil prezentuje nowy singiel zatytułowany Mam już dość. Ponadto do kupienia dostępna jest debiutancka EP-a artystki. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Debiutancka EP-ka od Oliwki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →