materiały prasowe

Oliwka Brazil rusza w trasę. Raperka odwiedzi wyłącznie kluby LGBT+


02 września 2022

Podziel się newsem:

Mimo że nie wydała jeszcze albumu, Oliwka Brazil rusza w kolejną trasę koncertową. Protegowana Smolastego zagra kilka koncertów w sieci klubów skierowanych dla społeczności LGBT+ w Polsce.

Oliwka Brazil popiera mniejszości seksualne

Wczoraj ruszyła promocja kolejnej serii koncertów Oliwki Brazil. Autorka Big Mommy po wzbudzeniu sporego zainteresowania wśród słuchaczy zagrała już szereg koncertów oraz zakończyła autorską trasę. Teraz jednak zdecydowała się na zorganizowanie imprez, których w polskim rapie jeszcze nie było.

Zobacz: Oliwka Brazil pozamykała kilka ust, Smolasty wzbudził wątpliwości podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 [relacja]

Oliwka ruszy w trasę po klubach dla społeczności LGBT+. Wszystkie lokale należą do sieci HAH!, która jest jedyną siecią w kraju, która oferuje miejsce do zabawy dla osób nieheteronormatywnych. Trasa będzie trwała przez cały wrzesień. Na jej mapie znalazły się m.in. Wrocław, Gdańsk i Poznań. Pierwszy koncert już jutro w stolicy Wielkopolski.

Oliwka Brazil w trasie po klubach dla osób LGBT+ – sprawdź daty

  • 03 września – Poznań, HAH Art&Music Club
  • 09 września – Gdańsk, HAH Art&Music Club
  • 16 września – Katowice, HAH Art&Music Club
  • 23 września – Sopot, HAH Art&Music Club
  • 30 września – Wrocław, HAH Art&Music

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Mimo że nie wydała jeszcze albumu, Oliwka Brazil rusza w kolejną trasę koncertową. Protegowana Smolastego zagra kilka koncertów w sieci klubów skierowanych dla społeczności LGBT+ w Polsce. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →