kadr z teledysku "Chcę być jak Oliwka Brazil"

Oliwka Brazil odnosi się do komentarzy po najnowszym singlu


23 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Oliwka Brazil w nowym utworze twierdzi, że każdy chce być, jak ona. Singiel nie spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Kilka godzin po premierze raperka wytłumaczyła wersy, które wzbudziły wątpliwości wśród jej słuchaczy.

Oliwka Brazil dissowała Okiego?

Wczoraj o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel Oliwki Brazil zatytułowany Chcę być jak Oliwka Brazil. Raperka w tekście nawinęła, że „nie jest produktem jak 47”, co część fanów zinterpretowała jako diss w kierunku Okiego, który niedawno wydał album Produkt47. Protegowana Smolastego zdementowała jednak wszelkie domysły.

Zobacz: Oki Produkt47: Jeża poznasz po kolcach, mordo [recenzja]

Wers o Okim to followup do tytułu płyty i nie mam nic do niego. Jego materiał kozak, pozdro Oki.

– powiedziała Oliwka.

Brazylijka, jak zdążyła już przyzwyczaić odbiorców, poruszyła również tematykę seksualną. Niektórzy z odbiorców zrozumieli, że Oliwka Brazil krytykuje sexworking. Autorka skomentowała również tę kwestię.

Co do zarzutów o promowanie wyzwolenia seksualnego i przypi*rdalanie się do sexworkingu. Popieram mówienie wprost o seksie, edukację seksualną. Lubię seks i dla mnie to żaden temat tabu, w ch*j dziecinnie dla mnie jest to, że ktoś może tego nie kumać. Dorośnijcie. Ciśnijcie dalej, że zrobiłam loda facetowi, z którym jestem w normalnym związku pełnym miłości i nawinęłam o tym w kawałku. Potem pamiętajcie przy zbliżeniu ze swoją drugą połówką, żeby powiedzieć, że jednak nie chcecie gały lub minety, bo to oznaka k*restwa a nie miłości. Popieram to, żeby każdy kochał na swój sposób, ale nie podoba mi się seks za pieniądze. Jest nieprawdziwy i bez sensu, bo nie jesteśmy tylko zwierzętami. Moja opinia.

– wytłumaczyła.

Oliwka Brazil – Chcę być jak Oliwka Brazil

Oliwka Brazil wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 11 a 13 sierpnia na Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki w Płocku odbędzie się jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona. W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Organizatorzy imprezy przedstawili już kilkudziesięciu artystów, którzy pojawią się na plaży w Płocku. Zaznaczają jednocześnie, że to nie koniec ogłoszeń. W dotychczasowym line-upie znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, KabeTede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Belmondawg, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x Serca. Kilka dni temu ogłoszono także, że jednym z headlinerów będzie Quebonafide.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zachęcają włodarze imprezy.

Oliwka Brazil w nowym utworze twierdzi, że każdy chce być, jak ona. Singiel nie spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Kilka godzin po premierze raperka wytłumaczyła wersy, które wzbudziły wątpliwości wśród jej słuchaczy. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid […]

Oliwka Brazil na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →