kadr z klipu „Facetime" Kaza Bałagane i Diho

Kaz Bałagane i Diho ze wspólnym singlem


24 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad 6 latach od ostatniej współpracy Kaz Bałagane i Diho ponownie łączą siły. Sprawdź ich wspólny singiel zatytułowany Facetime.

Kaz Bałagane i Diho po 6 latach znów razem

Wspólny utwór Kaza Bałagane i Diho z pewnością może być dla wielu nostalgiczną podróżą. Ostatnia współpraca obu raperów miała bowiem miejsce ponad 6 lat temu – w czasach, gdy postacie związane z GM2L nie były ze sobą skłócone, a ksywki Kaz Bałagane, Belmondo, Malik Montana, Sentino, Diho można było wymieniać jednym tchem, bez zawahania się. Dziś liczba nieprzyjemnych sytuacji, które przełożyły się na konflikty pomiędzy częścią z wymienionych raperów, sprawiają, że nawet postaci w teorii nieskłócone personalnie ze sobą nie nagrywają wspólnie. Tym milej jest zobaczyć na kanale Narkopopu Diho w utworze Facetime. Za bit do singla odpowiadają Morris Gargano i Adal White, a klip jest dziełem Binocle.

Kaz Bałagane x Diho – Facetime

Kaz Bałagane wystąpi w Katowicach

Już 8 kwietnia w Katowickim klubie P23 będzie okazja, by na żywo usłyszeć Kaza Bałagane. Raper przyjedzie promować swoje ostatnie wydawnictwo Cock.Oz Mixtape, ale z pewnością nie zabraknie też hitów nagranych na przestrzeni trwającej ponad dekadę kariery Kaza. Jak możemy przeczytać w informacji na stronie wydarzenia:

Cock.Oz Mixtape to ostatnie wydawnictwo Kaza Bałagane, które dzięki takim singlom jak Blueface z udziałem Młodego Drona czy Szafa z gościnną zwrotką Oskara83 szturmem wdarło się na OLiS. Wakacyjna, mixtejpowa forma albumu, okraszona dużą dawką humoru i gorzkimi przemyśleniami Kaza stworzyła kompletny materiał sprawdzający się świetnie na koncertach. Podczas występu nie zabraknie narkopopowych klasyków oraz topowych singli!

Bilety na koncert Kaza Bałagane w P23 możecie kupić na stronie biletomat.pl.

Po ponad 6 latach od ostatniej współpracy Kaz Bałagane i Diho ponownie łączą siły. Sprawdź ich wspólny singiel zatytułowany Facetime. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kaz Bałagane i Diho […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →