kadr z klipu „Facetime" Kaza Bałagane i Diho

Kaz Bałagane i Diho ze wspólnym singlem


24 marca 2022

Podziel się newsem:

Po ponad 6 latach od ostatniej współpracy Kaz Bałagane i Diho ponownie łączą siły. Sprawdź ich wspólny singiel zatytułowany Facetime.

Kaz Bałagane i Diho po 6 latach znów razem

Wspólny utwór Kaza Bałagane i Diho z pewnością może być dla wielu nostalgiczną podróżą. Ostatnia współpraca obu raperów miała bowiem miejsce ponad 6 lat temu – w czasach, gdy postacie związane z GM2L nie były ze sobą skłócone, a ksywki Kaz Bałagane, Belmondo, Malik Montana, Sentino, Diho można było wymieniać jednym tchem, bez zawahania się. Dziś liczba nieprzyjemnych sytuacji, które przełożyły się na konflikty pomiędzy częścią z wymienionych raperów, sprawiają, że nawet postaci w teorii nieskłócone personalnie ze sobą nie nagrywają wspólnie. Tym milej jest zobaczyć na kanale Narkopopu Diho w utworze Facetime. Za bit do singla odpowiadają Morris Gargano i Adal White, a klip jest dziełem Binocle.

Kaz Bałagane x Diho – Facetime

Kaz Bałagane wystąpi w Katowicach

Już 8 kwietnia w Katowickim klubie P23 będzie okazja, by na żywo usłyszeć Kaza Bałagane. Raper przyjedzie promować swoje ostatnie wydawnictwo Cock.Oz Mixtape, ale z pewnością nie zabraknie też hitów nagranych na przestrzeni trwającej ponad dekadę kariery Kaza. Jak możemy przeczytać w informacji na stronie wydarzenia:

Cock.Oz Mixtape to ostatnie wydawnictwo Kaza Bałagane, które dzięki takim singlom jak Blueface z udziałem Młodego Drona czy Szafa z gościnną zwrotką Oskara83 szturmem wdarło się na OLiS. Wakacyjna, mixtejpowa forma albumu, okraszona dużą dawką humoru i gorzkimi przemyśleniami Kaza stworzyła kompletny materiał sprawdzający się świetnie na koncertach. Podczas występu nie zabraknie narkopopowych klasyków oraz topowych singli!

Bilety na koncert Kaza Bałagane w P23 możecie kupić na stronie biletomat.pl.

Po ponad 6 latach od ostatniej współpracy Kaz Bałagane i Diho ponownie łączą siły. Sprawdź ich wspólny singiel zatytułowany Facetime. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Kaz Bałagane na koncercie w Katowicach!

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →