kadr z teledysku „Jakoś jestem”

Rusina zapewnia, że “Jakoś jest”. Ostatni singiel z “Energii Wygrywania” i limitowany merch

Obserwuj nas na instagramie:

Rusina zamyka etap Energii Wygrywania ostatnim singlem. Razem z premierą teledysku ruszyła sprzedaż limitowanych koszulek we współpracy z marką Funeral Alchemy.

Ostatni teledysk z debiutanckiej płyty zawodnika Def Jam Recordings Poland

Dziś w południe ukazał się ostatni singiel promujący krążek Energia Wygrywania, który Rusina wydał nakładem polskiego oddziału Def Jam Recordings 28 kwietnia. W teledysku pokazano m.in. proces powstawania płyty. Za ujęcia wykorzystane w klipie odpowiedzialni są @sothatstrue, @jk_florczak, AKTV.13, Jimin oraz xawito. Montaż obrazu wykonał learnhowtohustle.

Rusina – Jakoś jestem

Zobacz: Rusina pokazuje, czym jest ZEMSTA razem z White Widow i vkiem

Wraz z premierą teledysku ruszyła sprzedaż limitowanego merchu w kooperacji z marką Funeral Alchemy. W sklepie wytwórni dostępne są koszulki w kolorze baby blue w rozmiarach od S do XL. T-shirty można zamawiać wyłącznie przez czterdzieści osiem godzin od premiery klipu. Def Jam Recordings Poland zastrzega, że po zakończeniu przedsprzedaży koszulki nigdy nie wrócą do oferty.

Rusina zagra na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca w Giżycku odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Imprezę ulokowano po raz kolejny w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na Mazury Hip Hop Festiwal 2022 kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Oprócz Rusiny na scenie pojawią się m.in. Jan-rapowanie, Gibbs, Białas, Pezet, Szpaku oraz Oliwka Brazil.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie imprezy

Rusina zamyka etap Energii Wygrywania ostatnim singlem. Razem z premierą teledysku ruszyła sprzedaż limitowanych koszulek we współpracy z marką Funeral Alchemy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ostatni teledysk z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →