kadr z klipu do utworu "Na forach" rusiny i Young Igiego

“Energia Wygrywania” już w sprzedaży. Rusina i Young Igi w singlu promującym wydawnictwo


31 marca 2022

Podziel się newsem:

Jeden z najciekawszych raperów młodego pokolenia, rusina, prezentuje nowy singiel z gościnnym udziałem Young Igiego. Ponadto wystartował preorder płyty Energia Wygrywania. Sprawdź szczegóły.

Wyczekiwany album

Rusina jest bezsprzecznie jednym z najczęściej słuchanych i najszerzej komentowanych raperów młodego pokolenia w Polsce. Wszystko za sprawą kolejnych singli wydawanych w 2021 roku, takich jak Host, Kreskówka, Śmieci czy Telegram. W 2022 roku artysta podpisał kontrakt z wytwórnią Def Jam Recordings Poland i kolejnymi singlami zwiększał oczekiwanie słuchaczy na informacje o legalnym debiucie. To wyczekiwanie zakończyło się dziś wraz z premierą singla Na forach z gościnnym udziałem Young Igiego, ponieważ oprócz utworu wystartował preorder albumu Energia Wygrywania. Za bit do Na forach odpowiada PSR, a klip jest autorstwa learnhowtohustle’a i xawita.

Rusina feat. Young Igi – Na forach prod. PSR

Start preorderu

Wystartował preorder debiutanckiego albumu rusiny zatytułowanego Energia Wygrywania. Jak możemy przeczytać w opisie wydawnictwa:

Nadszedł czas ENERGII WYGRYWANIA! Najgorętszy newcomer ostatnich miesięcy we współpracy z Def Jam Recordings Poland wydaje swój pierwszy, naszpikowany nowoczesnymi brzmieniami i świeżym stylem album. ENERGIA WYGRYWANIA to owoc ciężkiej pracy całego teamu Rusiny, który w ciągu zeszłego roku wspiął się z podziemia na najwyższe piętro rapowej sceny. Ten album utrzyma go tam na długo.

Do 500 zamówień wersji preorderowej dołączany jest także fizyczne wydanie nagranego w 2020 roku wraz z learnhowtohustle albumu Trapped In Underground, które według zapowiedzi nie będzie nigdy dotłaczane. W najbogatszej wersji deluxe, której stworzono zaledwie 100 sztuk, oprócz płyty i EP-ki znajdzie się także zapalniczka oraz kominiarka. Premiera albumu już 29 kwietnia. Tajemnicą jest wciąż tracklista, jednak powinniśmy ją poznać w najbliższych tygodniach.

Okładka płyty rusina – Energia Wygrywania

"Energia Wygrywania" już w sprzedaży. Rusina i Young Igi w singlu promującym wydawnictwo
Okładka albumu rusina – “Energia Wygrywania”

Jeden z najciekawszych raperów młodego pokolenia, rusina, prezentuje nowy singiel z gościnnym udziałem Young Igiego. Ponadto wystartował preorder płyty Energia Wygrywania. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Young Igi na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →