fot. kadr z teledysku

Vkie z dwiema premierami. Numery z Rusiną i White Widow już dostępne


25 lutego 2022

Podziel się newsem:

W ciągu kilkunastu godzin Vkie opublikował dwie piosenki. W jednej z nich obok rapera wystąpił Rusina, w drugiej młody raper połączył siły m.in. z White Widow.

Vkie zapowiada mixtape

W południe na oficjalnym kanale YouTube rapera pojawił się teledysk do utworu Tani Luz. Za wideo odpowaida xawito. Obok Vkiego w numerze wystąpił Rusina, natomiast za bit odpowiada Lil Santiago. Mix i mastering wykonał Pazzy, a dystrybucją piosenki zajął się Mugo. Dzisiejsza premiera zapowiada również nadchodzące wydawnictwo rapera. Mixtape Brak kontroli, według obecnych zapewnień, trafi do słuchaczy na przełomie kwietnia i maja.

Vkie feat. Rusina – Tani luz

Raper wziął udział w cypherze

To jednak nie koniec nowości od Vkiego. Wczoraj wieczorem ukazał się również singiel Zbyt chore. To cypher, w którym wzięli udział reprezentanci White Widow (z całego składu zabrakło Maciasa), Młody West, Vkie oraz $ierra. Za produkcję bitu odpowiada Gunda, natomiast za mix i mastering Pazzy.

White Widow x Młody West x Vkie x $ierra – Zbyt chore

Raper zyskuje na popularności

Vkie to jeden z raperów, który w ostatnim czasie zostaje zauważany coraz szerzej. Pierwszy utwór, który przekroczył próg stu tysięcy wyświetleń został opublikowany w 2018 roku i nosi tytuł Tylko ja. Przez cały czas raper regularnie publikował kolejne kawałki, odnotowując coraz większe wyświetlenia.

Zobacz: Czyje akcje pójdą w górę w 2022 roku w polskim rapie?

Przełomowym singlem okazał się DZ*WKO z Borowym i White Widow. Teledysk opublikowany w lutym 2020 obejrzano ponad pięćset osiemdziesiąt tysięcy razy. Kolejne publikacje rapera nie schodziły poniżej kilkuset tysięcy odsłon na YouTube, aż do To i tamto z schafterem. W listopadzie zeszłego roku na kanał trafił klip do Twardego łba z Barym i Rusiną. To najpopularniejsze wideo Vkiego – obejrzano je ponad siedemset tysięcy razy. Drugim w kolejności jest My kontra oni z ponad sześćset siedemdziesięcioma tysiącami wyświetleń.

Vkie feat. Bary, Rusina – Twardy łeb

W ciągu kilkunastu godzin Vkie opublikował dwie piosenki. W jednej z nich obok rapera wystąpił Rusina, w drugiej młody raper połączył siły m.in. z White Widow. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →