fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram

Rusina mówi otwarcie: „Jestem śliczny”. Debiutant Def Jam Recordings Poland rusza w trasę koncertową


28 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Młody podopieczny Def Jam Recordings Poland rozpoczyna trasę koncertową. Przed startem serii wydarzeń Rusina opublikował nowy utwór.

Zawodnik Def Jam Recordings Poland z nowym singlem

Dziś do serwisów streamingowych trafił singiel Jestem śliczny. To pierwszy utwór Rusiny od czasu wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego Energia Wygrywania. Nad produkcją piosenką pracowali learnhowtohustle, Lister, PSR oraz Piotrek Lewandowski.

Zobacz: Rusina zapewnia, że Jakoś jest. Ostatni singiel z Energii Wygrywania i limitowany merch

Sam utwór to nie wszystko. W południe na kanale Rusiny ukazał się teledysk. Raper ostrzegł w mediach społecznościowych, że będzie to „ostry klip”. Jego autorami są learnhowtohustle oraz xawito.

Rusina – Jestem śliczny

Raper rusza w trasę

Dzisiejsza premiera łączy się bezpośrednio ze startem trasy koncertowej Rusiny. Energia Wygrywania Tour składa się z siedmiu miejscowości. Na ten moment występy w Łodzi i Olsztynie są wyprzedane. W niektórych miastach Rusinie będą towarzyszyć specjalni goście, w tym Sheder, White Widow czy Koneser.

Rusina – Energia Wygrywania Tour – sprawdź daty

  • 28 października – Poznań – Klub Muzyczny B17
  • 4 listopada – Kraków – Klub Kwadrat
  • 10 listopada – Katowice – Klub Królestwo gość. Vkie
  • 12 listopada – Łódź – Klub Scenografia gość. White Widow
  • 25 listopada – Gdańsk – Klub Parlament gość. MłodyBa
  • 3 grudnia – Wrocław – Akademia Club gość. Koneser
  • 9 grudnia – Warszawa – Klub Proxima

Po całych wakacjach spędzonych na graniu jakościowych koncertów i festiwali, przyszła pora na zamknięcie rozdziału ENERGII WYGRYWANIA. Rusina, wraz z towarzyszącymi mu od początków kariery Learnhowtohustle i Listerem wyruszają w tour po całej Polsce! Najlepsze kluby, mocne aftery obsadzone znanymi DJ’ami, wielu gości specjalnych i przede wszystkim performance najwyższej jakości to rzeczy, które w przypadku tej trasy można w ciemno brać za pewnik

– zachęcają organizatorzy.

Trasa promuje debiutancki album rapera wydany w kwietniu tego roku. Wśród zaproszonych gości na Energii Wygrywania znaleźli się chociażby Pikers, Young Igi oraz wspomniani wcześniej White Widow i Koneser.

Rusina – Energia Wygrywania – odsłuch albumu

Młody podopieczny Def Jam Recordings Poland rozpoczyna trasę koncertową. Przed startem serii wydarzeń Rusina opublikował nowy utwór. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zawodnik Def Jam Recordings Poland z nowym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →