kadr z klipu do utworu "COOKIN UP" White Widow

White Widow podpisali kontrakt z majorsem! Jest nowy singiel


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

White Widow prezentują najnowszy singiel COOKIN UP, będący pierwszym singlem ekipy po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Warner Music Poland. Sprawdź szczegóły.

Trap z podziemia wchodzi do pierwszej ligi

White Widow to młodzi przedstawiciele najnowszej fali trapu, która w ostatnich miesiącach zdominowała polskie rapowe podziemie. Wspólnie z takimi wykonawcami, jak vkie, rusina, Waima, $ierra czy Młody West coraz mocniej wbijają się w świadomość słuchaczy i osiągają coraz lepsze liczby w serwisach streamingowych. Dostrzegają to także wytwórnie, które zgłaszają swoje zainteresowanie artystami i proponują im kontrakty. Rusina niedawno wystartował z preorderem swojego debiutanckiego albumu Energia Wygrywania (na którym pojawi się także vkie) wydawanego przez Def Jam Recordings Poland. Teraz przyszedł także czas na White Widow, którzy właśnie zostali zakontraktowani przez Warner Music Poland. Sprawdźcie ich pierwszy singiel w nowych barwach zatytułowany COOKIN UP. Za bit do utworu odpowiada Swizzy, a autorem klipu jest AKTV.13.

White Widow – COOKIN UP prod. Swizzy

Nowa wytwórnia, czas na nowy album w 2022?

2021 okazał się przełomowym rokiem dla ekipy White Widow. Wydanie albumu WEBIDEMIC oraz sukces liczbowy singli CLICK CLACK czy RIP KING VON przyniosły im sporą popularność i z pewnością mocno przyczyniły się do podpisania kontraktu z Warner Music Poland. Raperzy nie próżnowali jednak po wydaniu swojej pierwszej płyty i wypuścili takie single, jak DIEGO, TATU czy najnowsze COOKIN UP oraz pojawili się gościnnie u $ierry, Aleshena i vkiego. Fani mogą mieć więc nadzieję, że ich idole pójdą w ślady rusiny i pierwszy legalny album autorów WEBIDEMIC ukaże się jeszcze w 2022 roku.

White Widow – WEBIDEMIC

White Widow prezentują najnowszy singiel COOKIN UP, będący pierwszym singlem ekipy po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Warner Music Poland. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →