fot. kadr z teledysku „Danse Macabre"

Pako rusza z preorderem debiutanckiego albumu. W singlu m.in. Frosti i Miszel


16 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Pako zaprosił do współpracy pokaźną reprezentację trapowego podziemia. Wraz z premierą singla ruszył z preorderem oficjalnego debiutanckiego materiału.

Pako tańczy swój Danse Macabre

Dziś o północy w streamingach zadebiutował Danse Macabre, najnowszy singiel Pako na bicie, który wyprodukował, zmiksował i zmasterował BAHsick. Obok gospodarza wystąpiło kilku reprezentantów podziemia, tj. Buffel, Aleshen i Asster, a także bardziej rozpoznawalni nawijacze, czyli Frosti, Miszel oraz Bary i Kosior z White Widow.

Zobacz: Fenomen White Widow nie wziął się znikąd. Parę głów dalej tylko to potwierdza [dwugłos]

O 16:00 na kanale GUGU GANGU ukazał się również teledysk do wspomnianego utworu. Za realizację i reżyserię wideo odpowiada AKTV.13, który współpracował już z większością obecnych w utworze.

Pako feat. Aleshen, Asster, Miszel, Bary, Kosior, Frosti, Buffel – Danse Macabre

Wraz z premierą klipu w sklepie GUGU GANGU wystartowała przedsprzedaż solowego debiutu Pako. Album zatytułowany Dom Strachu trafi w ręce słuchaczy 23 lutego przyszłego roku nakładem hypetalk. Dystrybucją wydawnictwa zajmie się Warner Music Poland. Już teraz wydawcy podkreślają, że wszystkie teledyski wyprodukował AKTV.13, natomiast BAHsick odpowiada za większość produkcji na albumie. Pozostałymi producentami są Kapio, Friz, GGWeely oraz Leeny.

Przez wielu uznawany za jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów polskiego podziemia, który już lada moment zaspokoi nie jednego wymagającego słuchacza wreszcie pozbędzie się łatki krążącej wśród ludzi legendy. Najmocniejszą stroną albumu jest jego tematyczna różnorodność i muzyczne zróżnicowanie, dzięki którym niektóre tracki usłyszycie w klubach, mocnych, trapowych domówkach, kolejne w aucie podczas długich tras, a jeszcze inne idealnie nadadzą się na spokojne, wychillowane wieczory

– czytamy w opisie albumu.
pako dom strachu
okładka albumu Dom Strachu, hypetalk 2023

Pako zaprosił do współpracy pokaźną reprezentację trapowego podziemia. Wraz z premierą singla ruszył z preorderem oficjalnego debiutanckiego materiału. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Pako […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →