fot. kadr z teledysku „Danse Macabre"

Pako rusza z preorderem debiutanckiego albumu. W singlu m.in. Frosti i Miszel


16 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pako zaprosił do współpracy pokaźną reprezentację trapowego podziemia. Wraz z premierą singla ruszył z preorderem oficjalnego debiutanckiego materiału.

Pako tańczy swój Danse Macabre

Dziś o północy w streamingach zadebiutował Danse Macabre, najnowszy singiel Pako na bicie, który wyprodukował, zmiksował i zmasterował BAHsick. Obok gospodarza wystąpiło kilku reprezentantów podziemia, tj. Buffel, Aleshen i Asster, a także bardziej rozpoznawalni nawijacze, czyli Frosti, Miszel oraz Bary i Kosior z White Widow.

Zobacz: Fenomen White Widow nie wziął się znikąd. Parę głów dalej tylko to potwierdza [dwugłos]

O 16:00 na kanale GUGU GANGU ukazał się również teledysk do wspomnianego utworu. Za realizację i reżyserię wideo odpowiada AKTV.13, który współpracował już z większością obecnych w utworze.

Pako feat. Aleshen, Asster, Miszel, Bary, Kosior, Frosti, Buffel – Danse Macabre

Wraz z premierą klipu w sklepie GUGU GANGU wystartowała przedsprzedaż solowego debiutu Pako. Album zatytułowany Dom Strachu trafi w ręce słuchaczy 23 lutego przyszłego roku nakładem hypetalk. Dystrybucją wydawnictwa zajmie się Warner Music Poland. Już teraz wydawcy podkreślają, że wszystkie teledyski wyprodukował AKTV.13, natomiast BAHsick odpowiada za większość produkcji na albumie. Pozostałymi producentami są Kapio, Friz, GGWeely oraz Leeny.

Przez wielu uznawany za jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów polskiego podziemia, który już lada moment zaspokoi nie jednego wymagającego słuchacza wreszcie pozbędzie się łatki krążącej wśród ludzi legendy. Najmocniejszą stroną albumu jest jego tematyczna różnorodność i muzyczne zróżnicowanie, dzięki którym niektóre tracki usłyszycie w klubach, mocnych, trapowych domówkach, kolejne w aucie podczas długich tras, a jeszcze inne idealnie nadadzą się na spokojne, wychillowane wieczory

– czytamy w opisie albumu.
pako dom strachu
okładka albumu Dom Strachu, hypetalk 2023

Pako zaprosił do współpracy pokaźną reprezentację trapowego podziemia. Wraz z premierą singla ruszył z preorderem oficjalnego debiutanckiego materiału. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pako tańczy swój […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →