kadr z klipu do utworu „Za sobą" Frostiego

Frosti zmienił barwy? Wskazuje na to „Za sobą”


01 lipca 2022

Podziel się newsem:

Frosti zaprezentował swój najnowszy singiel zatytułowany Za sobą. Co jednak wyjątkowo zwróciło uwagę słuchaczy to brak wzmianek o Def Jamie w opisie utworu. Czyżby raper zmienił barwy?

Frosti Za sobą ma… e-muzykę?

Frosti zaprezentował swój najnowszy singiel zatytułowany Za sobą. Nie wiadomo, czy utwór zwiastuje nowy album rapera, czy jest luźno wypuszczonym numerem, jednak dość zaskakujący wydaje się brak Def Jamu w creditsach Za sobą. Czyżby członek Spółki ZOO zmienił barwy? Za streaming jego nowego singla odpowiada e-muzyka, a więc firma będąca częścią grupy kapitałowej Empiku. Wszystko wskazuje więc, że to z nimi od teraz będzie współpracować Frosti. W barwach Def Jamu raper wydał trzy projekty: Midas, Mixtape z Fristajlami oraz swój ostatni album zatytułowany Albert Trapstein. Za bit do Za sobą odpowiadają Pedro i Francis, z którymi Frosti współpracuje już od dawna. Klip do utworu jest dziełem Xawito.

Frosti – Za sobą prod. Pedro & Francis

Spółka ZOO na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022

Frosti wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022, ale nie będzie sam. Za sobą, będzie miał Bersona, Włodara oraz Mario, a więc ekipę Spółka ZOO. Wspólne koncerty warszawskiej ekipy są gwarancją niesamowitej, trapowej, ulicznej energii. Nie możecie tego przegapić! Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 startuje już 11 sierpnia w Płocku. Oprócz ekipy Spółki ZOO na festiwalu wystąpią m.in. tacy artyści jak Quebonafide, PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka Jeżowska, Wanda i Banda, Martyna Jakubowicz), Bedoes, Sokół, Pezet czy Białas. Bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Frosti zaprezentował swój najnowszy singiel zatytułowany Za sobą. Co jednak wyjątkowo zwróciło uwagę słuchaczy to brak wzmianek o Def Jamie w opisie utworu. Czyżby raper zmienił barwy? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Frosti i Spółka Zoo na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →