materiały promocyjne

Frosti łączy siły z Louisem Villainem w singlu „Ulicami płynę sobie”


25 października 2021

Podziel się newsem:

Spółka ZOO utrzymuje częstotliwość publikacji. Na oficjalnym kanale kolektywu pojawił się kolejny singiel. Tym razem w Internecie pojawił się Frosti z utworem Ulicami płynę sobie, do którego zaprosił Louisa Villaina.

Frostmen z nowym singlem

Na kanale Spółki ZOO opublikowano kolejny singiel jednej z najpopularniejszej twarzy składu – Frostiego. Ulicami płynę sobie to wynik kooperacji między autorem Midasa, a Louisem Villainem – raperem i producentem współpracującym na co dzień z Avim. Duet niedawno poinformował o platynowej płycie za Akademię Sztuk Pięknych.

Autorami bitu są Swizzy oraz WXRRIOR, natomiast reżyserią teledysku zajął się Alfonso Pantera. Za zdjęcia i montaż odpowiada Borys Bernacki, który regularnie współpracuje z zawodnikami Spółki ZOO. Mix i mastering utworu to dzieło francisa. W wideo pojawiły się ujęcia walk z Basement Fight Circle.

Frosti feat. Louis Villain – Ulicami płynę sobie

Spółka ZOO z dużą aktywnością

Zwierzaki z SP ZOO w ostatnim czasie odnotowują regularną częstotliwość publikacji. Niedawno na YouTube pojawił się teledysk do MRDGHW Bersona z gościnnym udziałem Mario, natomiast w zeszłym miesiącu Frosti nawinął X BARS na tzw. setkę.

Zobacz: Frosti ponownie robi one take w X BARS

W ciągu ostatniego pół roku na kanale SPÓŁKA ZOO pojawiło się kilkanaście nagrań. Oprócz wspomnianych Bersona, Mario i Frostiego, swoją twórczość przedstawił również Włodar. Gościnnie pojawili się tacy twórcy, jak chociażby Smolasty, Benito Tuzza i Floral Bugs.

Największym zainteresowaniem z tego okresu cieszą się Co mi dasz Bersona i Frostiego oraz Cinkciarz Frostmena. Oba utwory zainkasowały ponad pięćset tysięcy odsłon. Zasięgowe podium zamyka Włodar z singlem Się wjeżdża na bicie Pedro, któremu brakuje kilku tysięcy wyświetleń, by przebić granicę dwóch pozostałych singli.

Berson feat. Frosti – Co mi dasz

Spółka ZOO utrzymuje częstotliwość publikacji. Na oficjalnym kanale kolektywu pojawił się kolejny singiel. Tym razem w Internecie pojawił się Frosti z utworem Ulicami płynę sobie, do którego zaprosił Louisa Villaina. Frostmen z nowym singlem Na kanale Spółki ZOO opublikowano kolejny singiel jednej z najpopularniejszej twarzy składu – Frostiego. Ulicami płynę sobie to wynik kooperacji między […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →