materiały promocyjne

Frosti ponownie leci na setkę w „X BARS”


17 września 2021

Podziel się newsem:

Frosti nie rezygnuje z koncepcji nawijania coraz większej liczby wersów na setkę. Tym razem członek Spółki ZOO zaprezentował słuchaczom X BARS.

Frosti bez cięć

Współzałożyciel SP ZOO postanowił kolejny raz dać świadectwo swoich umiejętności. Tym razem warszawiak wziął za cel nieprzerwane nawijanie przez ponad siedem i pół minuty. Za wszystkie produkcje wykorzystane w X BARS odpowiada Pedro, zaprzyjaźniony beatmaker. Montaż wideo wziął na siebie Borys Bernacki.

Frosti – X BARS

Zobacz: Frosti i Young Igi we wspólnym singlu

Raper tworzy cykl?

Utwór X BARS to kolejny utwór Frostiego, w którym nawijacz wchodzi do studia i rapuje określoną liczbę wersów. Dlaczego tym razem w tytule nie podano konkretnej danej?

Czemu X? Bo nie chciało mi się liczyć tych linijek. Zostawiam to Wam

– wyjaśnia w komentarzu autor.

Seria Barsów znajduje swój początek w kwietniu 2019 roku, kiedy Frosti bez kłopotu nawinął 96 wersów na tzw. setkę, czyli bez żadnych cięć i wielu ścieżek. Raper postanowił kontynuować ideę i we wrześniu tego samego roku opublikował 160 Bars. Wówczas członek Spółki ZOO zmieścił się w siedmiu minutach, posiłkując się produkcjami DJ-a Patorenatona, KPSN-a i SHDOW-a.

Frosti – 160 Bars

Spółka ZOO promuje nowych zawodników

Po sukcesie Frostiego i Bersona, Spółka ZOO stara się wypromować kolejnych zawodników. Dwa miesiące temu na kanale pojawił się Mario z Dwumetrową bestią inkasując ponad 250 tysięcy wyświetleń. Kolejnym z raperów spod szyldu ZOO jest Włodar, który na bicie Pedra nawinął Się wjeżdża, gdzie uzbierał ponad 370 tysięcy viewsów. W zeszłym tygodniu pojawił się również kolejny singiel MariaKarta z gościnnym udział Floral Bugsa. Podobnie jak w przypadku Frostiego czy Włodara, za produkcję również odpowiada Pedro.

Zobacz: Berson mówi: życie to misja jak Firma

Mario feat. Floral Bugs – Karta

Frosti nie rezygnuje z koncepcji nawijania coraz większej liczby wersów na setkę. Tym razem członek Spółki ZOO zaprezentował słuchaczom X BARS. Frosti bez cięć Współzałożyciel SP ZOO postanowił kolejny raz dać świadectwo swoich umiejętności. Tym razem warszawiak wziął za cel nieprzerwane nawijanie przez ponad siedem i pół minuty. Za wszystkie produkcje wykorzystane w X BARS […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →