“6 Głów”, czyli sześciu Młodych Wilków Popkillera na beacie Magiery


24 marca 2021

Podziel się newsem:

Prezentacja umiejętności Młodych Wilków wystawionych przez Popkiller na sezon 2021 trwa już blisko miesiąc. Ósma już edycja akcji będącej polskim odpowiednikiem XXL Freshman właśnie przeszła w etap drugi.

Rundę pierwszą całkiem udanie, przed kilkoma dniami, zakończyli Chivas i Gverilla wspólnym numerem Interpol. Środkowa część akcji Popkiller Młode Wilki 8 to już kawałki, które młodzi raperzy nagrywają w większym gronie. Co więcej, beaty do tych singli dostarczyli czołowi polscy producenci. Jednym z nim jest pracujący obecnie nad solowym wydawnictwem Magiera! Numer nagrali natomiast Berson, Hodak, Floral Bugs, rip scotty, Szymi Szymsz i Janusz Walczuk.

Młode Wilki Popkillera 8 - etap 2 - Berson, Hodak, Floral Bugs, rip scotty, Szymi Szymsz, Janusz Walczuk
Młode Wilki Popkillera 8 – etap 2 – Berson, Hodak, Floral Bugs, rip scotty, Szymi Szymsz, Janusz Walczuk

Wszyscy popisali się zwrotkami co najmniej udanymi, sprawiając tym samym, że tych 6 Głów chce się słuchać! Duża w tym zasługa wrocławskiego beatmakera, który Młodym Wilkom zapewnił wybornie brzmiący beat.

Popkiller Młode Wilki 8 – 6 głów (prod. Magiera)

Kolejny numer już w piątek

Drugi singiel środkowego etapu akcji Młode Wilki 8 usłyszymy już w piątek 26. marca. Znając cały skład jedenastki przyszłości wytypowanej przez portal Popkiller łatwo wywnioskować, że czeka nas numer, który nagrali Kara, Chivas, Cukier, Feno oraz Gverilla. Niewiadomą pozostaje więc jedynie ksywa beatmakera, który ów singiel wyprodukuje. Ostatnim natomiast etapem przedsięwzięcia Popkiller Młode Wilki 8 jest singiel, który młodo wilcze stado nagra już w komplecie!

Młode Wilkie Popkillera 8 - Jedenastka Przyszłości
Młode Wilkie Popkillera 8 – Jedenastka Przyszłości

Akcja Popkiller Młode Wilki 8 przechodzi w etap drugi, w którym udział biorą także czołowi polscy producenci.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →