Pierwsza runda akcji Popkiller Młode Wilki 8 dobiegła końca


22 marca 2021

Podziel się newsem:

Pierwsza runda tegorocznej akcji Popkiller Młode Wilki 8 już za nami. Ostatni, ćwiartkowy singiel nagrali wspólnie Chivas i Gverilla.

Prezentacja umiejętności wytypowanej przez serwis Popkiller jedenastki przyszłości trwała równo tydzień. Przez ten czas zaprezentowano cztery single, które tegoroczne Młode Wilki nagrały w różnych, wcześniej ustalonych konfiguracjach. Pierwszy zaprezentowany utwór nagrali Kara/Cukier/Feno, drugi Floral Bugs/rip scotty/Berson, a trzeci Janusz/Walczuk/Szymi Szyms/Hodak.

Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa – runda 4
Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa – runda 4

Ostatnie słowo w pierwsze rundzie popkillerowych zmagań mają natomiast Chivas i Gverilla. Dwójka ta nagrała numer Interpol. To, co najbardziej zapada w pamięć po przesłuchaniu tego utworu, to jednak nie zwrotki Młodych Wilków. W tym przypadku największym wygranym okazuje się być produkujący numer YoshiMitsu808, który dostarczył wręcz niesamowity beat!

Chivas, Gverilla – Interpol

W rundzie drugiej czekają nas bangery

Organizatorzy przedsięwzięcia Popkiller Młode Wilki 8 założyli, że kolejno wytypowane do nagrywania Młode Wilki w ramach rundy drugiej, nagrywać będą już w większych grupach. Na podstawie powyższego schematu tegorocznej akcji wiemy już, że pierwszy wspomniany banger nagrają razem Kara, Cukier, Feno, Floral Bugs, rip scotty, Berson. Drugi natomiast Janusz, Walczuk, Szymi Szyms, Hodak, Chivas i Gverilla. Za produkcję obu numerów odpowiadać mają nasi czołowi rodzimi producenci, a kolejna runda rozpocząć powinna się w tym tygodniu.

Młode Wilkie Popkillera 8 - Jedenastka Przyszłości
Młode Wilkie Popkillera 8 – Jedenastka Przyszłości

Dokładną charakterystykę wszystkich uczestników akcji Popkiller Młode Wilki 8 znajdziecie natomiast w tym miejscu. Z kolei pod tym linkiem  dostępny jest już preorder wydawnictwa towarzyszącego ósmej edycji akcji Popkillera.

Partnerami akcji Młode Wilki Popkillera 8 są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy).

W ostatnim singlu pierwszego etapu prezentowania Młodych Wilków obok siebie pojawili się Chivas i Gverilla.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →