fot. @algidaphotos

Chivas z sukcesem sprzedażowym. „Młody say10” sprzedał się w kilkunastotysięcznym nakładzie


05 października 2022

Podziel się newsem:

Związek Producentów Audio Video nagrodził Chivasa za sprzedaż albumu młody say10. Nakład najnowszej płyty zawodnika GUGU przekroczył kilkanaście tysięcy sztuk.

Złoty młody say10

Dziś w mediach społecznościowych wytwórni GUGU pojawiła się informacja o pierwszym wyróżnieniu za sprzedaż albumu młody say10. Najnowszy album Chivasa został wyróżniony przez Związek Producentów Audio Video Złotą Płytą. Aby otrzymać wspomniane wyróżnienie, rodzimy twórca musi sprzedać ponad piętnaście tysięcy egzemplarzy konkretnego albumu. Chivasowi udało się to w niecałe dwa tygodnie od premiery.

Zobacz: Chivas cieszy się dużą popularnością. Zawodnik GUGU wśród najchętniej słuchanych artystów na świecie

Warto podkreślić, że zainteresowanie albumem wywołał jedynie gospodarz. Na wydawnictwie składającym się z dziesięciu piosenek nie pojawili się żadni goście, a wszystkie produkcje stworzył Chivas. Projekt promowały takie single jak Anyżowe żelki, kupić jej gaz czy torebkę? oraz narcyz. Niedługo po premierze wszystkie piosenki z albumu trafiły na listę TOP 50 w Polsce na Spotify.

chivas młody say10 złoto zpav
fot. materiały prasowe

Chivas – młody say10 – odsłuch albumu

Trasa koncertowa młody say10 tour ruszyła

Ostatniego dnia września rozpoczęła się młody say10 tour. Na liście pozostało jeszcze kilkanaście miast, w tym m.in. Warszawa, Rzeszów, Zielona Góra czy Ostrów Wielkopolski. Ostatni z zaplanowanych występów odbędzie się 10 grudnia w trakcie GUGU Festivalu, podczas którego zjawi się cała reprezentacja wytwórni.

Chivas – młody say10 tour – sprawdź daty:

 • 7 października – Warszawa
 • 8 października – Lublin
 • 14 października – Poznań
 • 21 października – Rzeszów
 • 22 października – Kraków
 • 28 października – Katowice
 • 29 października – Zielona Góra
 • 3 listopada – Toruń
 • 4 listopada – Szczecin
 • 5 listopada – Gdańsk
 • 26 listopada – Ostrów Wielkopolski
 • 10 grudnia – GUGU Festival

Przeczytaj także: Szpaku kończy trasę koncertową. Z tej okazji podzielił się planami związanymi z GUGU

Związek Producentów Audio Video nagrodził Chivasa za sprzedaż albumu młody say10. Nakład najnowszej płyty zawodnika GUGU przekroczył kilkanaście tysięcy sztuk. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →