Chivas nawija, jakby miał w ręce klamkę


14 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Chivas, jeden z najmocniej wyświetlających się newcomerów, pokazał światu nowy track. Jak mówi: nagrany w jego indywidualnym brzmieniu.

Dobra seria trwa

30 grudnia zeszłego roku stał się swoistą zapowiedzią ofensywy reprezentanta GUGU. Tego dnia w sieci pojawił się kawałek mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna, który zdążył już wbić ponad cztery miliony wyświetleń. Podobną liczbę zdobył również Potwór Szpaka, w którym Chivas udzielił się gościnnie. Dołóżmy do tego jeszcze udział w akcji Młode Wilki, a przekonamy się, że czas jest dla wspomnianego naprawdę dobry.

Chivas – mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna

Czy będzie kolejny hit?

Brzdąkane Jakbym miał w ręku klamkę to całkiem solidna wizytówka dotychczasowej twórczości rapera i producenta w jednym. Ten raz po raz krzyczy zdartym głosem, szuka sposobów, by zmienić flow, zaś produkcja jest mocno rozedrgana, zmierza w różnych kierunkach. Jak nawija sam autor: mówi innym tonem, bo to brzmienie chivasowe i faktycznie, coś w tym jest. To nie czcze przechwałki, nawet jeśli nie jesteśmy jego fanami.

Chivas – Jakbym miał w ręku klamkę

Płyta na horyzoncie

Warto przy tym zaznaczyć, że Chivas, mimo naprawdę niezłych statystyk, jest dość enigmatyczną postacią. Owszem, współtworzył hity Blachy czy White’a, ale nie ma rozwiniętych profili w mediach społecznościowych, inaczej niż większość kolegów po fachu. Nowy kawałek to zarazem piąty singiel z albumu Nauczyłem się przeklinać, który ukaże się w przyszłym miesiącu. Wydaje się, że gdzie jak gdzie, ale w GUGU będą wiedzieli, jak wypromować tego typu muzykę.

Chivas, jeden z najmocniej wyświetlających się newcomerów, pokazał światu nowy track. Jak mówi: nagrany w jego indywidualnym brzmieniu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Dobra […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →