fot. materiały prasowe

esceh wraca z nowością. Zawodnik GUGU czuje się jak „duże dziecko”


02 listopada 2022

Podziel się newsem:

Po kilku miesiącach ciszy wydawniczej esceh publikuje już drugi utwór. Piosence towarzyszy teledysk, w którym reprezentat GUGU stara się zdać z WF-u.

esceh to wciąż duże dziecko

Dziś o 15:00 na kanale GUGU ukazał się kolejny teledysk. Tym razem premiery doczekał się singiel esceha. Duże dziecko wyprodukował Raff J.R., a skrecze dograł DJ Serio. Za mix i mastering odpowiada Enzu.

Zobacz: Domysły okazały się prawdą. Kalush Orchestra i Szpaku nagrali wspólny utwór

Autorem klipu jest Pan Filmowiec. W dwuipółminutowym wideo raper próbuje zaliczyć wychowanie fizyczne pośród ogólnego rozbawienia ze strony kolegów z klasy.

esceh – duże dziecko

Duże dziecko to już druga piosenka opublikowana przez rapera w ostatnim czasie. Pod koniec września ukazał się GLAMOUR, za którego brzmienie również odpowiada Raff J.R. Oba single na razie nie są zapowiedzią żadnego wydawnictwa, jednak ponowna działalność zawodnika GUGU nie może być przypadkowa.

W lutym przyszłego roku minie rok od wydania przez esceha EP-ki Dzieciak, było po mnie. Album składa się z dziesięciu piosenek. Oprócz gospodarza spośród reprezentantów GUGU znaleźli się 27.fuckdemons i Szpaku. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również Bonson, madi rpg oraz ino sott.

esceh – Dzieciak, było po mnie – odsłuch albumu

GUGU szykuje się do własnego festiwalu

Jedynym zawodnikiem w wytwórni Szpaka, który jest obecnie w trasie koncertowej, jest Chivas. Raper w najbliższym czasie odwiedzi Toruń i Szczecin. Jednak już 10 grudnia w gdańskiej Hali Olivie wszyscy reprezentanci GUGU, czyli Szpaku, Chivas, esceh, rip scotty & LEEO, 27.fuckdemons i Karwan wystąpią podczas GUGU Festivalu. W trakcie imprezy pojawią się również specjalnie zaproszeni goście, jednak jeszcze nie odsłonięto ich nazwisk.

Po kilku miesiącach ciszy wydawniczej esceh publikuje już drugi utwór. Piosence towarzyszy teledysk, w którym reprezentat GUGU stara się zdać z WF-u. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →