fot. materiały prasowe, źródło: Instagram Szpaka

Domysły okazały się prawdą. Kalush Orchestra i Szpaku nagrali wspólny utwór


25 października 2022

Podziel się newsem:

Szpaku ogłosił pierwszą międzynarodową współpracę w karierze. Raper nagrał utwór z Kalush Orchestrą. Premiera tuż za rogiem.

Szpaku zapowiada utwór z Kalush Orchestrą

Wczoraj w mediach społecznościowych założyciela GUGU pojawiła się zapowiedź jego kolejnych muzycznych ruchów. Szpaku pochwalił się fanom, że stworzył utwór z Kalush Orchestrą zatytułowany Nasze domy. Będzie to pierwsza międzynarodowa współpraca rapera z Morąga. Premierę piosenki zaplanowano na 4 listopada. Singlowi najpewniej będzie towarzyszyć teledysk, jednak na razie nie zdradzono żadnych szczegółów.

Zobacz: Szpaku i Kalush Orchestra wrzucili zdjęcie ze studia. Będzie wspólny utwór?

Pierwsze pogłoski o polsko-ukraińskiej współpracy pojawiły się pod koniec lipca. Wówczas Szpaku opublikował storiesa z Selekta Studio, który powstał podczas prac nad utworem.

Nasze domy nie będą pierwszą współpracą Kalusha z polskimi twórcami. W sierpniu 2020 na kanale ukraińskiego rapera pojawił się utwór Góry. Obok gospodarza wystąpili wówczas Gedz oraz Skip. Oprócz polskich raperów w singlu usłyszymy również alyonę alyonę. Utwór wyprodukował Teejay.

Kalush feat. alyona alyona, Gedz, Skip – Góry

Nowa postać w GUGU już niedługo

Obecnie wytwórnia GUGU skupia się na promocji GUGU Festivalu, który odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w Hali Olivie w Gdańsku. W trakcie imprezy wystąpią wszyscy reprezentanci wytwórni, czyli Szpaku, chivas, esceh, 27.fuckdemons, Rip Scotty i LEEO oraz Karwan. Oprócz zawodników GUGU pojawią się także zaproszeni goście, jednak organizatorzy nie zdradzili jeszcze nazwisk.

Kilka dni temu label poinformował również, że wkrótce przedstawi kolejnego artystę, który zasili jego szeregi. Ani autor Domu Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, ani wytwórnia nie zostawili sugestii, kim może być nowy zawodnik GUGU.

Szpaku ogłosił pierwszą międzynarodową współpracę w karierze. Raper nagrał utwór z Kalush Orchestrą. Premiera tuż za rogiem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Szpaku zapowiada […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →