kadr z klipu do utworu „J$" Szpaka

Szpaku i Kalush Orchestra wrzucili zdjęcie ze studia. Będzie wspólny utwór?


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Na relacji Szpaka pojawiło się zdjęcie ze studia, w którym przebywał razem z Kalush Orchestrą, zwycięzcami ostatniej edycji Eurowizji. Szykuje się wspólny numer?

Szef GUGU i zwycięzcy Eurowizji we wspólnym utworze?

Na instastory Szpaka pojawiło się zdjęcie, na którym raper przebywa w studiu ze zwycięzcami tegorocznej Eurowizji –Kalush Orchestrą, którzy w ostatnim czasie bardzo mocno działają w Polsce, pojawiając się w line-upie licznych festiwali. Warto przypomnieć także, że mają już na swoim koncie współprace m.in. z Gedzem i Skipem. Czy do tego grona dołączy Szpaku? Jest taka szansa, tym bardziej że szef GUGU zawiesił prace nad Młody Simba Mixtape, by skupić się na nowym pełnoprawnym albumie. Czas pokaże, czy znajdzie się na nim gościnka popularnego zespołu z Ukrainy.

Zdjęcie z instastory Szpaka

Szpaku i Kalush Orchestra wrzucili zdjęcie ze studia. Będzie wspólny utwór?

Szpaku wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Szpaku jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Szpaku zaprezentuje materiał z bardzo dobrze przyjętego albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, ale z pewnością nie zabraknie także starych hitów, a kto wie, może usłyszymy coś przedpremierowo? Oprócz niego w Płocku wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Na relacji Szpaka pojawiło się zdjęcie ze studia, w którym przebywał razem z Kalush Orchestrą, zwycięzcami ostatniej edycji Eurowizji. Szykuje się wspólny numer? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Szpaku na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →