kadr z teledysku „J$"

Szpaku kończy trasę koncertową. Z tej okazji podzielił się planami związanymi z GUGU


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Szpaku kończy promocję albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. W związku z chylącą się ku końcowi trasą koncertową raper poinformował o najbliższych ruchach GUGU.

Festiwalowa mapa Polski się powiększa

W najbliższą sobotę, 27 sierpnia, Szpaku zagra koncert we Vlaardingen w Holandii. Będzie to ostatni występ z trasy DDZPPM Tour, która obejmowała w dużej mierze polskie festiwale, jak Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku czy Sun Festival w Kołobrzegu.

Zobacz: Szpaku i Kalush Orchestra wrzucili zdjęcie ze studia. Będzie wspólny utwór?

Razem z końcem trasy koncertowej Szpaku opublikował podziękowania dla rodzimej publiki, jednocześnie ogłaszając sceniczny powrót na… GUGU Festiwalu. Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie będzie line-up imprezy, jednak można przypuszczać, że zdominują go artyści związani ze Szpakiem. Nie podano także lokalizacji festiwalu, jednak potwierdzono datę wydarzenia – 10 grudnia.

Założyciel GUGU to nie jedyny raper, który w ostatnim czasie ogłosił, że startuje z własnym festiwalem. Wczoraj takimi samymi wieściami dzielił się ze słuchaczami Szczyl, który zaplanował na wrzesień 3Era Festival. Na imprezie autora Polskiej Florydy zagrają m.in. Włodi, Miły ATZ, TEDE i Zdechły Osa.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Szpaku kończy promocję albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. W związku z chylącą się ku końcowi trasą koncertową raper poinformował o najbliższych ruchach GUGU. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →