kadr z teledysku „J$"

Szpaku kończy trasę koncertową. Z tej okazji podzielił się planami związanymi z GUGU


24 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Szpaku kończy promocję albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. W związku z chylącą się ku końcowi trasą koncertową raper poinformował o najbliższych ruchach GUGU.

Festiwalowa mapa Polski się powiększa

W najbliższą sobotę, 27 sierpnia, Szpaku zagra koncert we Vlaardingen w Holandii. Będzie to ostatni występ z trasy DDZPPM Tour, która obejmowała w dużej mierze polskie festiwale, jak Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku, Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku czy Sun Festival w Kołobrzegu.

Zobacz: Szpaku i Kalush Orchestra wrzucili zdjęcie ze studia. Będzie wspólny utwór?

Razem z końcem trasy koncertowej Szpaku opublikował podziękowania dla rodzimej publiki, jednocześnie ogłaszając sceniczny powrót na… GUGU Festiwalu. Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie będzie line-up imprezy, jednak można przypuszczać, że zdominują go artyści związani ze Szpakiem. Nie podano także lokalizacji festiwalu, jednak potwierdzono datę wydarzenia – 10 grudnia.

Założyciel GUGU to nie jedyny raper, który w ostatnim czasie ogłosił, że startuje z własnym festiwalem. Wczoraj takimi samymi wieściami dzielił się ze słuchaczami Szczyl, który zaplanował na wrzesień 3Era Festival. Na imprezie autora Polskiej Florydy zagrają m.in. Włodi, Miły ATZ, TEDE i Zdechły Osa.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Szpaku kończy promocję albumu Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. W związku z chylącą się ku końcowi trasą koncertową raper poinformował o najbliższych ruchach GUGU. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →