via Facebook / Zdechły Osa

Wakacje w 71. Zdechły Osa prezentuje letniaczek w swoim stylu


15 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kto by pomyślał, że Zdechły Osa wyda letniaczka? Nieprawdopodobne, a jednak. Summer Song nie jest jednak typowym kawałkiem o słońcu, plaży i zimnych wysokoprocentowych napojach.

Zdechły Osa, czyli spec od love songów. Tym razem jednak w Summer Songu

Czy znając dyskografię wrocławskiego muzyka, można było się tego spodziewać? Raczej nie. Zdechły Osa zaskakuje po raz kolejny i pokazuje, że nie ma rzeczy, których by nie zrobił. Protest songi, love songi, a teraz i letniaczki. Nie jest to jednak typ letniego hitu, który poleci w radiu. Czy będziemy go jednak nucić? Jak najbardziej. Pewnie głównie za sprawą chwytliwego refrenu. Za bit odpowiada niezawodny AetherBoy1.

Zdechły Osa – Summer Song, posłuchaj utworu

Summer Song na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Część fanów z pewnością słyszała już na żywo nowy kawałek Osy na ostatnich koncertach. Sporo osób będzie mogło usłyszeć go również podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w Płocku. Wejściówki na to wydarzenie możecie kupić w serwisie Biletomat.pl. Jeśli chcecie wybrać się na cały festiwal, to nie zwlekajcie z zakupem. W sprzedaży jest ostatnia pula karnetów. A kto wystąpi w Płocku? Line-up jest przepotężny i wygląda następująco: Tede, Pezet, Bedoes, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Belmondawg, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x SercaOKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe, QuebonafideKizoMalik MontanaWhite 2115QryGedzPrzyłuOtsochodziO.S.T.R.Łona i WebberDonguraleskoPejaOlszakumpelLubinOliver OlsonWhite WidowPiotr CartmanHRYPAHałastraForevaYangWCKKojot x OxonJerzyk KrzyżykAlcomindzMordor Muzik oraz DeNekstBest, czyli Projekt MŁYN.

Kto by pomyślał, że Zdechły Osa wyda letniaczka? Nieprawdopodobne, a jednak. Summer Song nie jest jednak typowym kawałkiem o słońcu, plaży i zimnych wysokoprocentowych napojach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →