kadr z teledysku „Dla smutnych laseczek”

Zdechły Osa pojedzie w trasę po Polsce. Gdzie i kiedy zagra?


22 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z największych oryginałów na polskiej scenie muzycznej, Zdechły Osa, ogłosił trasę koncertową po Polsce. Gdzie i kiedy zagra reprezentant Thirdeye?

Zdechły Osa jedzie w Polskę

Zdechły Osa już niebawem wyruszy ze swoją ekipą na podbój klubów i miejscówek koncertowych w Polsce. Reprezentant Wrocławia już jesienią miał okazję na większą rozgrzewkę. Wiosenna trasa koncertowa została opatrzona nazwą TYFY TYFY, nawiązującą do powiedzonka Osy, którą fani z pewnością doskonale znają.

Zdechły Osa – Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale z czystym sumieniem można go określić mianem jednego z ciekawszych głosów krajowego podziemia schyłku drugiej dekady XXI wieku. Jak żaden inny potrafi ująć przećpanego, depresyjnego ducha obecnych czasów w formie krótkiej, brudnej, acz chwytliwej piosenki. Na koncertach jego fani kręcą młyn pod sceną jak na hardcore’owych gigach.

czytamy w opisach wydarzeń na Facebooku

Rozkład jazdy TYFY TYFY Tour prezentuje się następująco:

  • 18.04 – Wrocław, Klub Akademia
  • 22.04 – Kraków, HYPE PARK
  • 29.04 – Katowice, Królestwo | Urodziny Królestwa
  • 30.04 – Warszawa, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO XXI | Made In WWA 2022
  • 12.05 – Poznań, Nocny Targ Towarzyski
  • 13.05 – Szczecin, Kosmos
  • 21.05 – TBA
  • 11.06 – Lublin, PLENER
Zdechły Osa pojedzie w trasę po Polsce. Gdzie i kiedy zagra?
TYFY TYFY Tour 2022

Warto przygotować się na ostrą jazdę, ścianę śmierci i pogo trwające przez cały koncert. Kwota 10 złotych od każdego zakupionego biletu zostanie przekazana na pomoc Ukrainie.

Osa z nominacją do nagrody Fryderyka

Zdechły Osa otrzymał nominację do nagrody Fryderyka w kategorii Album Roku Hip-Hop, za swój debiutancki krążek zatytułowany Sprzedałem dupe. Żeby było ciekawiej, jest to już druga nominacja Osy do tej nagrody. W ubiegłym roku znalazł się on wśród nominowanych w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Wszystkie nominacje do tegorocznych Fryderyków znajdziecie tutaj.

Zdechły Osa – West Coast (prod. AeatherBoy1)

Jeden z największych oryginałów na polskiej scenie muzycznej, Zdechły Osa, ogłosił trasę koncertową po Polsce. Gdzie i kiedy zagra reprezentant Thirdeye? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zdechły Osa jedzie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →