kadr z teledysku "GOLEM"

Oświadczyny na koncercie Szpaka. Raper z nietypowym prezentem


07 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W trakcie jednego z koncertów promujących album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, Szpaku zaprosił na scenę dwójkę zakochanych. Uczestnicy imprezy byli świadkami zaręczyn. Raper od razu dał fanom prezent ślubny.

Alicja powiedziała “tak” na koncercie Szpaka

W piątek 3 czerwca odbyła się koncert Szpaka w Rzeszowie. Raper od maja promuje krążek Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza koncertami w całej Polsce. W trakcie wspomnianej imprezy, autor DDZPPM zaprosił na scenę fana, z którym chwilę wcześniej rozmawiał.

Zobacz: Jakich polskich raperów najczęściej słucha Szpaku? To i więcej informacji w najnowszym Q&A

Zaproszony odbiorca poprosił swoją partnerkę Alicję, by dołączyła do niego, po czym się oświadczył. Dziewczyna przyjęła zaręczyny, co wywołało entuzjazm wśród obecnych. Szpaku, oprócz pytania o zaproszenie na wesele, poinformował parę o dożywotnim wstępie na wszystkie jego koncerty. Nagranie zdarzenia pojawiło się na fanpage’u Hype’a.

Szpaku wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Impreza odbędzie się w Giżycku w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Na jednej scenie pojawią się SzpakuBiałasYoung LeosiaPaluchMalik MontanaKizo i wielu innych.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie wydarzenia.

Szpaku – Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza – odsłuch albumu

W trakcie jednego z koncertów promujących album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, Szpaku zaprosił na scenę dwójkę zakochanych. Uczestnicy imprezy byli świadkami zaręczyn. Raper od razu dał fanom prezent ślubny. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →