kadr z teledysku „Człowiek motyl" Szpaka

Szpaku wraca do Morąga. Szef GUGU pojawi się na pikniku rodzinnym

Obserwuj nas na instagramie:

Morąski Dom Dla Dzieci i Młodzieży Promyk zorganizował piknik rodzinny, który odbędzie się pod koniec maja. Gościem specjalnym podczas wydarzenia będzie Szpaku.

Szpaku pojawi się na Dniach Rodziny w Morągu

Wczoraj w mediach społecznościowych morąskiego Domu Dla Dzieci i Młodzieży Promyk opublikowano grafikę promującą XXIV Dni Rodziny, które odbędą się w niedzielę 29 maja. Piknik rozpocznie się o 11:00 przy ul. Żeromskiego 19, a hasłem przewodnim wydarzenia jest “Rodzina z wartościami to silna rodzina”.

Zobacz: Szpaku zapowiedział współpracę, która wielu może zdziwić. Raper “nagrywa tracki” z Young Multim

Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się m.in. dmuchańce, konkurs strzelania z wiatrówki, malowanie twarzy, konkurs wędkarski, grill i pokaz straży pożarnej. Z plakatu można dowiedzieć się również, że gościem specjalnym XXIV Dni Rodziny jest Szpaku, który wychował się w Morągu. Redakcja portalu rapnews uzyskała komentarz dyrektorki DDDiM Promyk, Jolanty Pilcek, która opowiedziała o celu towarzyszącym piknikowi.

Zbieramy na samochód dla dzieci z Promyków, aby bezpiecznie i sprawnie móc dowozić je na zajęcia, rehabilitację, badania u specjalistów, lekarzy i terapeutów. Potrzebujemy jeszcze 45 tysięcy złotych. Każda pomoc i wpłata jest dla nas bardzo pomocna i ważna. Uzbieraliśmy już połowę, została druga.

Szpaku – Człowiek Motyl

Autor Domu Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W giżyckiej Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 między 14 a 16 lipca będzie mieć miejsce jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Na scenie pojawi się nie tylko Szpaku, ale również Malik Montana, Paluch, Kizownik, Young Leosia oraz wielu innych twórców.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zapraszają organizatorzy imprezy

Morąski Dom Dla Dzieci i Młodzieży Promyk zorganizował piknik rodzinny, który odbędzie się pod koniec maja. Gościem specjalnym podczas wydarzenia będzie Szpaku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Szpaku pojawi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →