kadr z teledysku „Afryka”

Nowe zestawienie OLiS obfituje w nowości. Szpaku z czterema tytułami w notowaniu


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Związek Producentów Audio Video opublikował kolejne zestawienie OLiS. W notowaniu sprzedaży w okresie między 1 a 7 kwietnia najwięcej pozycji zajął O.S.T.R., a tuż za nim Szpaku oraz Tymek.

Szpaku na szczycie OLiS. Aż siedem nowości w pierwszej dziesiątce

W dzisiejszym notowaniu na szycie Oficjalnej Listy Sprzedaży uplasował się Szpaku z wydanym w zeszłym tygodniu Domem Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza. Założyciel GUGU wyprzedził tym samym Palucha z Kompotem na drugiej lokacie oraz Mroza ze Złotymi Blokami zamykającego podium. Jednocześnie na OLiS znalazły się jeszcze trzy płyty rapera z Morąga. Na dziewiątym miejscu znajduje się Atypowy, sześć lokat niżej Różowa Pantera, a na osiemnastej pozycji widnieją Dzieci Duchy w duecie z Kubim Producentem.

Zobacz: Szpaku Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza: Wielki sukces od kulis [recenzja]

Wszystkich nowości w zestawieniu jest osiem. Po Złotych Blokach na czwartym miejscu uplasował się zespół Red Hot Chilli Peppers z płytą Unlimited Love. Od szóstej do ósmej pozycji rozgościli się Tymek i Wojtek Urbański kolejno z Romantykiem, Królem życia oraz Niespokojną duszą. Najniżej notowaną nowością jest również album duetu – Odrodzenie. Ostatni z wymienionych albumów zajął dziewiętnaste miejsce.

Tymek, Wojtek Urbański – Podążaj

O.S.T.R. zdominował OLiS liczebnie

Mimo że nie pojawił się nawet w pierwszej trzydziestce, najwięcej płyt na OLiS w pierwszym tygodniu kwietnia zostawił O.S.T.R. Łodzianin, który w zeszłą sobotę świętował 120 minut z życia w łódzkiej Atlas Arenie, pięciokrotnie pojawił się w zestawieniu. Najwyżej notowany album to Tylko dla dorosłych na trzydziestej siódmej pozycji. Następnie jest Życie po śmierci na czterdziestym miejscu. Potem W drodze po szczęście trzy lokaty niżej oraz Kartagina z Marco Polo na czterdziestej siódmej pozycji.

O.S.T.R. x Marco Polo feat. Cadillac Dale – Side Effects

Szpaku, Paluch i inne gwiazdy rapu wystąpią na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

W dniach 14-16 lipca w Twierdzy Boyen w Giżycku przy ul. Turystycznej 1 odbędzie się XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. Z czterech pul biletów w sprzedaży znajduje się trzecia, więc nie zwlekajcie z zakupem! Oprócz obecnych na wysokich pozycjach Szpaka i Palucha na giżyckiej scenie pojawią się choćby Young Leosia, Słoń, Oliwka Brazil oraz Kukon.

Związek Producentów Audio Video opublikował kolejne zestawienie OLiS. W notowaniu sprzedaży w okresie między 1 a 7 kwietnia najwięcej pozycji zajął O.S.T.R., a tuż za nim Szpaku oraz Tymek. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →