kadr z klipu do utworu „J$" Szpaka

Mazury Hip Hop Festiwal 2022: znamy timetable!


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 opublikowało timetable XX edycji, która wystartuje już 14 lipca. Sprawdź, kiedy wystąpi twój ulubiony artysta.

Cykliczny festiwal na mapie Polski

Mazury Hip Hop Festiwal stał się przez lata jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń na hip-hopowej mapie Polski. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Jest to bowiem dwudziesty raz, gdy fani rapu z całego kraju przyjeżdżają do Giżycka, by usłyszeć czołowych reprezentantów tego gatunku w naszym kraju. Jak można przeczytać w opisie promującym wydarzenie:

To już XX edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku! To będzie najmocniejsze wydarzenie w historii festiwalu! W 2022 roku widzimy się w dniach 14-16 lipca! Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na 20-letnią tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy!

W sprzedaży są ostatnie bilety na to wydarzenie (dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl), tymczasem poznaliśmy pełen timetable wydarzenia.

Sprawdź relację z poprzedniej edycji

Zobacz, o której wystąpi twój ulubiony artysta podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Oficjalna strona festiwalu udostępniła timetable swojego trzydniowego wydarzenia. Codziennie zabawę w Twierdzy Boyen będziemy zaczynać o 18 wraz z otwarciem bramek, a kończyć grubo po północy. Sprawdź, którego dnia wystąpi twój ulubiony artysta podczas XX Edycji mazurskiego festiwalu.

Mazury Hip Hop Festiwal 2022: znamy timetable!

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 opublikowało timetable XX edycji, która wystartuje już 14 lipca. Sprawdź, kiedy wystąpi twój ulubiony artysta. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Cykliczny […]

Kup bilet na XX Edycję Mazury Hip Hop Festiwal 2022!

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →