kadr z klipu do "Golema" Szpaka

Szpaku się nie zatrzymuje, drugi projekt na horyzoncie


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Minęło zaledwie dwa miesiące od premiery ostatniej płyty Szpaka Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, a właściciel GUGU zapowiada kolejny projekt Młody Simba Mixtape. Sprawdź szczegóły.

To może być jego rok, kolejny projekt w drodze

Po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu zatytułowanego Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, Szpaku właściwie od razu ruszył z promocją nowego projektu zatytułowanego Młody Simba mixtape. Przy okazji premiery singla GOLEM pisał o nowej płycie w ten sposób:

Rozpoczyna on serie luźnych numerów z klipami która zakończy się fizykiem. Dużo spontanu, dużo trapu i dużo Młodego Simby. Mixtape o tej samej nazwie miał być robiony lata temu ale finalnie nie doszło do niczego z wyjątkiem wrzucenia kilku luźnych numerów.

Raper udostępnił także pre-save drugiego utworu z projektu zatytułowanego J$ z gościnnym udziałem Raffa J.R. Nie jest znana jeszcze data premiery Młody Simba mixtape, ale jedno jest pewne. Ten rok może należeć do Szpaka.

Szpaku – GOLEM (#1 Młody Simba mixtape)

Szpaku wystąpi podczas dużych rapowych festiwali

Pierwsze pełne, festiwalowe lato od czasu wybuchu epidemii koronawirusa, jest okazją, żeby zobaczyć Szpaka podczas wielu niesamowitych wydarzeń. Należą do nich między innymi Mazury Hip Hop Festiwal 2022 oraz Lech Polish Hip-hop Festival 2022. W przypadku mazurskiego festiwalu będzie to wyjątkowa, dwudziesta edycja, która wystartuje 14 lipca w Giżycku, a w line-upie oprócz szefa GUGU znajdują się takie postacie jak Pezet, Białas, White 2115, Jan-rapowanie, czy Kizo. W przypadku płockiego festiwalu start już 11 sierpnia, a pośród gwiazd tegorocznej edycji jest m.in. duet PRO8L3M w specjalnym składzie, z którym zagrają materiał z obu części Art Brut Mixtape, Bedoes, Sokół, Tede, czy ekipa Czeluść. Bilety na oba te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Minęło zaledwie dwa miesiące od premiery ostatniej płyty Szpaka Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, a właściciel GUGU zapowiada kolejny projekt Młody Simba Mixtape. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Szpaku na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →