kadr z teledysku

Pezet kolejną gwiazdą Mazury Hip-Hop Festiwal 2022


01 lutego 2022

Podziel się newsem:

Latem odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Dziś organizatorzy ujawnili kolejną gwiazdę imprezy. Jednym z występujących będzie Pezet.

Pezet wystąpi na XX edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Organizatorzy Mazury Hip Hop Festiwal 2022 poinformowali o kolejnym zaproszonym artyście. Między 14 a 16 lipca w giżyckiej Twierdzy Boyen wystąpi Pezet. Członek Płomienia 81 w 2019 wydał swój ostatni dotychczasowy album, czyli Muzykę Współczesną. Krążek składa się z siedemnastu piosenek, w tym dwóch remixów. Za produkcję większości utworów odpowiada Auer, a wśród gości znaleźli się Syny, Taco Hemingway, czy Oskar z PRO8L3M-u. Na krążku znalazły się takie hity, jak Gorzka woda, Piroman lub Magenta. Album sprzedał się w ponad dziewięćdziesięciu tysiącach egzemplarzy, za co Związek Producentów Audio-Video przyznaje rodzimym artystom potrójnie platynową płytę.

Pezet – Muzyka Współczesna – odsłuch albumu

Kto jeszcze wystąpi na Mazury Hip Hop Festiwal 2022?

W lipcu rozpocznie się jubileuszowa, dwudziesta edycja festiwalu w Giżycku. Impreza rozpocznie się w czwartek 14 lipca o 19:00 i zakończy w sobotę dwa dni później o północy. Festiwal organizowany przez Talent Arena odbędzie się w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Na stronie Biletomat.pl cały czas można zakupić bilety. Właśnie trwa sprzedaż II puli dostępnej do wyczerpania.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na 20-letnią tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy!

– informują organizatorzy.
pezet mazury hip hop festiwal 2022 giżycko
fot. materiały prasowe

Oprócz Pawła z Ursynowa, do tej pory ujawniono jeszcze sześciu innych artystów. Na giżyckiej scenie wystąpią także Guzior, Kizo, Avi x Louis Villain, Oliwka Brazil, Kaz Bałagane oraz White 2115. Pełny line up nie jest jeszcze znany, jednak obecne nazwiska sugerują, że można spodziewać się dużych nazwisk.

Zobacz: Aktualizacja na szczycie. Recenzja albumu Jeszcze 5 minut Kizo

Latem odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Dziś organizatorzy ujawnili kolejną gwiazdę imprezy. Jednym z występujących będzie Pezet. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 | 14-16.07.2022

Biletomat.pl
200 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →