Mazury Hip Hop Festiwal 2018 – kolejni raperzy w line up’ie! Sprawdź, kto zagra w Giżycku!


30 marca 2018

Podziel się newsem:

W programie tegorocznego mazurskiego festiwalu robi się coraz ciekawiej!

Reklama

Na początku był donGURALesko, Paluch, KęKę, Kali i Malik Montana. Teraz do line up’u Mazury Hip Hop Festiwal 2018 dołączyli kolejni raperzy, na których z pewnością warto wybrać się do Giżycka.

Podczas 17. edycji najstarszego hip hopowego festiwalu w Polsce, poza wyżej wspomnianą piątką, wystąpią:

  • Quebonafide
  • Dwa Sławy
  • Otsochodzi
  • Kuban
  • Szpaku

Prawda, że całkiem zacna ekipa? Nic tylko kupować karnecik, pakować namioty, dmuchane flamingi, kosze piknikowe i szykować się na 3 dni i noce pełne polskich rapsów i chillingu nad mazurskim jeziorkiem.

Mazury Hip Hop Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 19 – 21 lipca w Giżycku.

via GIPHY

W programie tegorocznego mazurskiego festiwalu robi się coraz ciekawiej! Na początku był donGURALesko, Paluch, KęKę, Kali i Malik Montana. Teraz do line up’u Mazury Hip Hop Festiwal 2018 dołączyli kolejni raperzy, na których z pewnością warto wybrać się do Giżycka. Podczas 17. edycji najstarszego hip hopowego festiwalu w Polsce, poza wyżej wspomnianą piątką, wystąpią: Quebonafide Dwa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.