Na całych jeziorach Ty i… hip hop! Mazury Hip Hop Festiwal 2018 zaprasza do Giżycka.


01 marca 2018

Podziel się newsem:

Znamy już datę festiwalu i pierwszych artystów, którzy w lipcu zagrają w Twierdzy Boyen.

Reklama

Jeżeli Mazury nadal muzycznie kojarzą Ci się jedynie z szantami i Piknikiem Country w Mrągowie – najwyższy czas to zmienić! W Giżycku od 17 lat odbywa się najstarszy hip hopowy festiwal w Polsce, który w tym roku zapowiada się bardzo interesująco.

Mazury Hip Hop Festiwal 2018 to trzy wieczory pełne najlepszych rymów, beatów i skreczy. Kto zagra podczas 17. edycji? Na razie w line up’ie pojawiły się takie nazwiska, jak donGURALesko, Paluch, KęKę, Kali i Malik Montana.

To tak na dobry początek… Bo do Giżycka na pewno zawita jeszcze niejeden topowy, polski raper. W tym temacie nie ma żadnych wątpliwości, bowiem w poprzednich latach w Giżycku wystąpili m.inMolesta, O.S.T.R., Tede, Peja, Pezet, Ten Typ Mes, Sokół i Marysia Starosta, Abradab, Hades, W.E.N.A., Jamal, Taco Hemingway, Te-Tris, Quebonafide i wielu, wielu innych.

Mazury Hip Hop Festiwal 2018 to doskonała wakacyjna opcja dla każdego fana hip hopu – 3 dni i noce pełne polskich rapsów i chillingu nad mazurskim jeziorkiem. W tym roku takie rzeczy od 19 do 21 lipca w Giżycku!

Znamy już datę festiwalu i pierwszych artystów, którzy w lipcu zagrają w Twierdzy Boyen. Jeżeli Mazury nadal muzycznie kojarzą Ci się jedynie z szantami i Piknikiem Country w Mrągowie – najwyższy czas to zmienić! W Giżycku od 17 lat odbywa się najstarszy hip hopowy festiwal w Polsce, który w tym roku zapowiada się bardzo interesująco. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.