media społecznościowe rapera

Kizo wyprzedza Matę w najnowszym zestawieniu OLiS


04 listopada 2021

Podziel się newsem:

W najnowszym notowaniu OLiS Kizo zadebiutował na szczycie listy. Pierwszy raz od niemal miesiąca pierwsze miejsce zajmuje ktoś inny niż Mata. Na liście znalazło się aż kilkanaście nowości.

Kizownik na szczycie OLiS

Notowanie za sprzedaż w okresie 22-28 października przyniosło znaczące zmiany na podium. Kizo z albumem Jeszcze pięć minut zadebiutował na szczycie OLiS, wyprzedzając tym samym Młodego Matczaka Maty. Na trzecim miejscu uplasowała się Andrea Bocelli z krążkiem Si Forever.

Zobacz: Aktualizacja na szczycie. Recenzja albumu Jeszcze pięć minut Kizo

Oprócz Maty żadna płyta z pierwszej trójki nie otrzymała jeszcze oficjalnego wyróżnienia za sprzedaż. Matczak może pochwalić się przekroczeniem progu dziewięćdziesięciu tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu ZPAV przyznał zawodnikowi SBM Label potrójnie platynową płytę. Z kolei Kizo poinformował o platynowej płycie w dniu premiery, jednak w notowaniu OLiS nie widnieje odpowiednia ikona przy tytule.

Kizo – Disney

Nowości na OLiS

Tuż za podium uplasowały się trzy nowości. Na czwartym miejscu zadebiutowała Lana Del Rey wraz z Blue Banisters wydanym nakładem Universal Music. Za wokalistką znaleźli się Kaczor z Pihem i płytą Z zimną krwią, której wydaniem i dystrybucją zajęło się Stoprorap. Szóste miejsce należy do Dream Theater i albumu A View From The Top of The World.

Na czternastym miejscu znalazł się Baranovski z Baranovski 2, a trzy pozycje niżej uplasował się Matt Dusk z płytą Sinatra with Matt Dusk vol. 2. W pierwszej dwudziestce udało się znaleźć jeszcze Eltonowi Johnowi, który wydał album The Lockdown Sessions.

Zobacz: Lana Del Rey przedpremierowo – czy Blue Banisters to wizytówka albumu?

Kolejna dziesiątka pod względem nowości to: Empik Collection: Classics na 22. miejscu, Asthma z Młodym i Manifestem miejsce niżej, ZAZ z albumem ISA tuż za zawodnikami Def Jam Recordings Poland oraz Cradle of Filth z Existence is futile na 30. miejscu.

Nowością w zestawieniu OLiS jest także Marek Dyjak z albumem Na wzgórzu rozpaczy, który zadebiutował na 36. miejscu. W ostatniej dziesiątce znaleźli się Nick Cave and the Bad Seeds z B-Sides & Rarities – Part II na 45. miejscu, Szymon Komasa i Inni z płytą pt. Piosenki z Kabaretu Starszych Panów – Laboratorium na 48. pozycji oraz Queen z Innuendo (2011), który zajął przedostatnie miejsce OLiS. Łącznie wszystkich nowości w tygodniowej liście sprzedaży znalazło się piętnaście albumów.

Kizo rusza w trasę koncertową

Dziś rozpoczyna się Jeszcze pięć minut Tour Kizo. Raper wystąpi w krakowskim Holu. Trasa potrwa do 19 grudnia, czyli do dnia, kiedy Kizownik wystąpi w Kielcach. Łącznie na Jeszcze pięć minut Tour składa się piętnaście koncertów. Pierwotnie zaplanowano jedynie dziesięć występów, jednak duże zainteresowanie zwiększyło ich liczbę. Bilety na koncerty Kizo można kupić za pośrednictwem Biletomat.pl.

Osoby powyżej 13 lat mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodzica. Poniżej tego wieku wymagana jest obecność pałnoprawnego opiekuna.

Król balu powraca! KIZO wyrusza w premierową trasę klubową z nowym albumem Jeszcze 5 minut. Artysta zjedzie całą Polskę, prezentując takie hity jak DisneyKról BaluPogo czy OXA. Na koncertach bez wątpienia nie zabraknie też trochę starszych utworów jako przerywniki w podróży po nowej twórczości założyciela marki MyToSukces.

Informują organizatorzy.

Kizo – Jeszcze pięć minut Tour – gdzie i kiedy wystąpi raper?

4 listopada – Kraków – Hol
5 listopada – Katowice – P23
6 listopada – Warszawa – Progresja
11 listopada – Szczecin – Kosmos
12 listopada – Opole (II Termin)– NCPP
13 listopada – Wrocław – Zaklęte rewiry
20 listopada – Poznań – B17
26 listopada – Gdańsk – B90
3 grudnia – Rzeszów – Pod Palmą
4 grudnia – Bielsko-Biała – Rudeboy
16 grudnia – Bydgoszcz – Fabryka Lloyda
17 grudnia – Zamość – Hala Widowiskowa
18 grudnia – Ostrów Wielkopolski
19 grudnia – Kielce – Sala Hyperion w Best Western Grand Hotel

kizo jeszcze pięć minut
materiały promocyjne

Kizo z olbrzymimi zasięgami z Jeszcze pięć minut

Reprezentant chillwagonu kojarzony jest przede wszystkim z hitowych nagrań. DISNEY zbliża się do progu sześćdziesięciu milionów odsłon na YouTube, natomiast reszta singli z albumu nie zeszła poniżej miliona wyświetleń.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również oficjalne odsłuchy na platformie Google’a. Niektóre z udostępnionych piosenek także zbliżają się do granicy sześciu zer. Na Jeszcze pięć minut oprócz Kizo wystąpili również Major SPZ, Oki, Janusz Walczuk oraz Pusher.

Kizo feat. Pusher – OXA

Kizownik tylko w tym miesiącu skupił wokół siebie ponad półtora miliona słuchaczy na Spotify, a liczba cały czas wzrasta. Istnieje prawdopodobieństwo, że wkrótce raper z Trójmiasta dołączy do grona polskich żyjących artystów, którzy przekroczyli próg dwóch milionów słuchaczy w miesiącu. Na razie do tego grona zaliczają się m.in. Quebonafide, Sobel i Mata.

Pod koniec października do grona największych pod względem zasięgów artystów dołączyła sanah. Wokalistka zasiliła grono tuż po publikacji nagranego we współpracy z Soblem utworu Cześć, jak się masz?, który powstał dla marki Mastercard.

W najnowszym notowaniu OLiS Kizo zadebiutował na szczycie listy. Pierwszy raz od niemal miesiąca pierwsze miejsce zajmuje ktoś inny niż Mata. Na liście znalazło się aż kilkanaście nowości. Kizownik na szczycie OLiS Notowanie za sprzedaż w okresie 22-28 października przyniosło znaczące zmiany na podium. Kizo z albumem Jeszcze pięć minut zadebiutował na szczycie OLiS, wyprzedzając […]

Kizo | 20 listopada Poznań

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →