media społecznościowe rapera

Kizo z platyną w dniu premiery i ograniczeniami wiekowymi pod teledyskiem


25 października 2021

Podziel się newsem:

W zeszły piątek na rynku zadebiutował album Jeszcze 5 minut od Kizo. Raper poinformował, że w dniu premiery płyta pokryła się platyną. W podobnym czasie na jeden z teledysków rapera nałożono ograniczenia wiekowe.

Kizo chwali się platynową płytą

Autor My To Sukces podzielił się informacją za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Platynowe wyróżnienie zostaje przyznane po sprzedaży ponad trzydziestu tysięcy egzemplarzy, co udało się Kizownikowi jeszcze w dniu premiery albumu. W tym miesiącu podobną nobilitacją pochwalił się Mata, jednak raper z SBM Label osiągnął status podwójnej platyny przed premierą.

Zobacz: Kizownik z singlem MTS promuje album Jeszcze pięć minut

Disney z ograniczeniami wiekowymi

Mimo powodów do radości związanych ze sprzedażą albumu, to premiera Jeszcze pięć minut nie jest jednoznacznie szczęśliwa dla rapera. Platforma YouTube nałożyła ograniczenia wiekowe na singiel Disney, który od czerwca zebrał ponad pięćdziesiąt pięć milionów wyświetleń. Powodów decyzji nie podano. Kizo skomentował tę sprawę w jednym ze stories.

YouTube na kawałek Disney nałożył ograniczenia wiekowe. Nie wiem, czy jest sens dalej kręcić teledyski.

Napisał Kizo w social mediach.

Kizo – Disney

Jeszcze pięć minut Tour wkrótce w polskich miastach

4 listopada Kizo rozpocznie trasę Jeszcze pięć minut Tour, podczas której zagra dziesięć koncertów. Pierwszy z nich przypada na krakowski Hol, natomiast koniec trasy zaplanowano na 4 grudnia w Bielsko-Białej. Wejściówki na koncert dostępne są na Biletomat.pl.

Król balu powraca! KIZO wyrusza w premierową trasę klubową z nowym albumem Jeszcze 5 minut. Artysta zjedzie całą Polskę, prezentując takie hity jak DisneyKról BaluPogo czy OXA. Na koncertach bez wątpienia nie zabraknie też trochę starszych utworów jako przerywników w podróży po nowej twórczości założyciela marki MyToSukces.

Przekonują organizatorzy trasy.

Kizo – Jeszcze pięć minut Tour

4 listopada – Kraków – Hol
5 listopada – Katowice – P23
6 listopada – Warszawa – Progresja
11 listopada – Szczecin – Kosmos
12 listopada – Opole – NCPP
13 listopada – Wrocław – Zaklęte rewiry
20 listopada – Poznań – B17
26 listopada – Gdańsk – B90
3 grudnia – Rzeszów – Pod Palmą
4 grudnia – Bielsko-Biała – Rudeboy

kizo jeszcze pięć minut tour
materiały promocyjne

W zeszły piątek na rynku zadebiutował album Jeszcze 5 minut od Kizo. Raper poinformował, że w dniu premiery płyta pokryła się platyną. W podobnym czasie na jeden z teledysków rapera nałożono ograniczenia wiekowe. Kizo chwali się platynową płytą Autor My To Sukces podzielił się informacją za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Platynowe wyróżnienie zostaje przyznane po […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kizo | Jeszcze pięć minut Tour

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →