Hype Vision

Kizo wypuszcza „MTS” – singiel promujący „Jeszcze Pięć Minut”


21 października 2021

Podziel się newsem:

Już jutro premiera najnowszej płyty Kizo. Artysta zaostrzył apetyt fanów wypuszczając singiel MTS. Sprawdź szczegóły wydawnictwa.

MTS – nowy singiel promujący Jeszcze Pięć Minut

MTS to akronim hasła „My To Sukces”. Jest to zarówno nazwa brandu modowego należącego do Kizo, jak i jego sklepu internetowego. Sam utwór nie stanowi żadnego przełomu w twórczości artysty. Jest pochwałą hedonistycznego stylu życia i prezentacją przepychu, czyli stroną z jakiej doskonale znamy Kizo.

Kizo – MTS (prod. Traperhoff)

Jeszcze Pięć Minut coraz bliżej

Jeszcze Pięć Minut będzie szóstym albumem w karierze Kizo. Jak można przeczytać na stronie preorderu płyty:

Jeszcze Pięć Minut to nowy długogrający album Kizo. Jest to zróżnicowany materiał, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tytuł nawiązuje do stylu życia artysty. Kizo ma wytatuowane na kolanie „Jeszcze Pięć Minut” – hasło, które towarzyszy mu na każdej imprezie.

Jeszcze Pięć Minut jest wciąż dostępne w sklepie internetowym mytosukces. Oprócz zwykłej wersji preorderowej do sprzedaży trafił preorder deluxe, do którego dołączane są perfumy, wlepki, krawat, skarpety, a także koszulka koszykarska. Wydawnictwo promują jak do tej pory single Nasze Lato, Król Balu, Pogo, Oxa, MTS oraz hitowy Disney.

Tracklista:

 1. MTS (prod. Traperhoff)
 2. KRÓL BALU (prod. Dr AP)
 3. Z NADZIEJĄ (prod. C-Wash)
 4. JESZCZE PIĘĆ MINUT ft. Lubin (prod. BeMelo)
 5. DOBRZE (prod. C-Wash)
 6. OJEJ ft. Major SPZ (prod. Oil Beatz)
 7. OXA ft. Pusher (prod. Culten)
 8. FORMA (prod. MØJI)
 9. ALADIN ft. Kabe (prod. Gara & Nofuk)
 10. DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)
 11. POGO ft. Oki (prod. BAHsick)
 12. MAM DO TEGO NOSA ft. Berson (prod. BeMelo)
 13. ZDROWIE ft. Janusz Walczuk (prod. Dio Mudara)
 14. WRRRUM (prod. PSR)
 15. NASZE LATO ft. Wac Toja (prod. BeMelo)
 16. OJEJ REMIX (prod. BAHsick)

Już jutro premiera najnowszej płyty Kizo. Artysta zaostrzył apetyt fanów wypuszczając singiel MTS. Sprawdź szczegóły wydawnictwa. MTS – nowy singiel promujący Jeszcze Pięć Minut MTS to akronim hasła „My To Sukces”. Jest to zarówno nazwa brandu modowego należącego do Kizo, jak i jego sklepu internetowego. Sam utwór nie stanowi żadnego przełomu w twórczości artysty. Jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

KIZO “JESZCZE 5 MINUT TOUR”!

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →