fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Taco Hemingway jak Mata. Będzie koncert na Bemowie


19 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Wow! 2022 rok zaczyna się z przytupem. Na scenę wraca Taco Hemingway, który podobnie jak Mata zagra między innymi na warszawskim lotnisku Bemowo.

Taco Hemingway ponownie w trasie

Długo kazał na siebie czekać, ale w końcu powrócił! Po zeszłorocznej premierze aż dwóch albumów – Jarmark oraz Europa, Taco Hemingway wraca na koncertowy szlak. W opisie jego nadchodzącej trasy czytamy:

Na wiosennej trasie Taco Hemingway’a, usłyszycie przede wszystkim utwory z ostatnich płyt – “Pocztówka z WWA, Lato ‘19”, “Jarmark” i Europa”.

Dobrze jednak wiemy, że Filip Szcześniak lubi nas zaskoczyć i może się pochwalić jednym z największych skillów, jeśli chodzi o tempo wydawnicze w Polsce. Kto wie, może i Taco zaskoczy nas ze sceny jakimiś kolejnymi nowościami? Jedno jest pewne – warto tam być, aby tego nie przegapić!

Zobacz również: Taco Hemingway pojawi się u Chrisa Carsona już w 2022 roku

Taco Hemingway – POLSKIE TANGO, posłuchaj!

Czy Taco Hemingway powtórzy sukces Maty na Bemowie?

Pierwszym z ogłoszonych koncertów nadchodzącej, wiosennej trasy koncertowej Taco Hemingway’a jest warszawski występ Szcześniaka, który – podobnie jak Mata w minionym roku – zagra w Warszawie na terenie lotniska Bemowo. Szykuje się hip-hopowe wydarzenie 2022 roku? Być może! O tym przekonacie się na własnej skórze już 10 czerwca.

Zobacz również: Mata, ten zbyt zwyczajny na szczycie gry – relacja z koncertu na Lotnisku Bemowo  

Taco Hemingway koncerty 2022 trasa 2̶0̶2̶0̶/̶2̶0̶2̶1̶/̶2022 TOUR
Taco Hemingway – koncert na warszawskim Bemowie

2̶0̶2̶0̶/̶2̶0̶2̶1̶/̶2022 TOUR. Gdzie Taco Hemingway zagra w 2022 roku?

W ramach trasy 2̶0̶2̶0̶/̶2̶0̶2̶1̶/̶2022 TOUR, Taco Hemingway w maju i czerwcu 2022 roku odwiedzi w sumie jedenaście polskich miast, wśród których oprócz Warszawy znajdą się: Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Toruń, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk, Lublin oraz Poznań. W każdym z tych miast artysta zagra w największych koncertowych obiektach w Polsce. Nie możecie tego przegapić! Bilety na wszystkie koncerty z trasy trafią do sprzedaży już 28 stycznia 2022 roku.

Taco Hemingway koncerty 2022 trasa 2̶0̶2̶0̶/̶2̶0̶2̶1̶/̶2022 TOUR
Taco Hemingway – 2̶0̶2̶0̶/̶2̶0̶2̶1̶/̶2022 TOUR

Wow! 2022 rok zaczyna się z przytupem. Na scenę wraca Taco Hemingway, który podobnie jak Mata zagra między innymi na warszawskim lotnisku Bemowo. Taco Hemingway ponownie w trasie Długo kazał na siebie czekać, ale w końcu powrócił! Po zeszłorocznej premierze aż dwóch albumów – Jarmark oraz Europa, Taco Hemingway wraca na koncertowy szlak. W opisie […]

BILETY NA KONCERTY DWA SŁAWY!

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →