kadr z teledysku

Mata i jego „100 dni po maturze” już na YouTube


17 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Jeśli jeszcze nie znudził Wam się Mata, to możecie sprawdzić stary-nowy materiał. EPka 100 dni po maturze, która dostępna była tylko w przedsprzedaży płyty Młody Matczak, trafiła na YouTube.

Mata i garść sukcesów

Młody Matczak był nie tyle samą płytą, co w pewnym stopniu nawet jakiegoś rodzaju wydarzeniem. O krążku, jak i o samym raperze, napisano już sporo i wydaje mi się, że jeszcze przez długi czas Mata nie zniknie z ust dziennikarzy, słuchaczy i opinii publicznej w ogóle. Niesamowite wyniki sprzedażowe, ogromne liczby na Spotify, współpraca z McDonald’s. Mata jest doskonale prowadzony po swojej ścieżce kariery i wygląda na to, że kurs ten zostanie utrzymany.

Oba długogrające studyjne wydawnictwa rapera odbiły się bardzo, bardzo głośnym echem w środowisku. Swoje zdanie o muzyce Maty mam, a debiut przyciąga mnie zdecydowanie bardziej, niż Młody Matczak. Pozwolę sobie zostawić tutaj recenzję Igora Wiśniewskiego, z którą w pełni się zgadzam. Może to po prostu szkolne klimaty z twórczości Michała bardziej mi odpowiadają?

Mata i jego „100 dni po maturze” już na YouTube
Mata – 100 dni po maturze, okładka EPki

Najdłuższe wakacje w życiu

Kto ma podobne odczucia do moich, zapewne raczej nie bił się o preorder Młodego Matczaka, do którego dołączona była EPka 100 dni po maturze. Podobnie jest z osobami, które nie zdążyły, przegapiły lub po prostu zrezygnowały z zakupu płyty w przedsprzedaży. Teraz można nadrobić zaległości, bo bonusowe wydawnictwo trafiło na YouTube.

100 dni po maturze to 5 piosenek, które napisałem po maturach, jeszcze zanim wziąłem się za Młodego Matczaka. Na początku nie chciałem tego w ogóle wydawać, żeby już nie zamulać szkolnymi tematami ale w sumie na nowej płycie nie ma ich prawie wcale, a wielu z Was tęskni za tym klimatem, więc nie było co tego chować do szuflady

pisał Mata kilka miesięcy temu na Facebooku

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zachęcam także do przeczytania recenzji, w której Krzysztof Nowak rozebrał EPkę na czynniki pierwsze.

Mata – 100 dni po maturze (outro)

Jeśli jeszcze nie znudził Wam się Mata, to możecie sprawdzić stary-nowy materiał. EPka 100 dni po maturze, która dostępna była tylko w przedsprzedaży płyty Młody Matczak, trafiła na YouTube. Mata i garść sukcesów Młody Matczak był nie tyle samą płytą, co w pewnym stopniu nawet jakiegoś rodzaju wydarzeniem. O krążku, jak i o samym raperze, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →