“Gorzka Woda” Pezeta w dwóch nowych wersjach


24 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzący album Pezeta – Muzyka Współczesna już w przedsprzedaży uzyskał status Złotej Płyty. Z tej okazji raper wypuścił dwa remiksy utworu Gorzka Woda, do których zaprosił wielu gości.

W ubiegłym tygodniu do sieci trafił klip do kolejnego singla, który pojawi się na najnowszej płycie Pezeta. Utwór Gorzka Woda na preorderowej wersji deluxe pojawia się także w dwóch remiksach, do których Pezet zaprosił wielu przedstawicieli zarówno starej, jak i nowej szkoły rapu.

Muzyka Współczesna już w preorderze sprzedała się w ilości kwalifikującej do statusu Złotej Płyty. Z tej okazji raper zaprezentował klipy do pozostałych wersji Gorzkiej Wody. Do jednej z nich dograli się: Paluch, KęKę, Sokół i Ten Typ Mes. W drugiej natomiast słyszymy przedstawicieli młodego pokolenia: Okiego, Otsochodzi, Jana – rapowanie i Zdechłego Osę.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że pięć dni przed sklepową premierą album osiągnął status złotej płyty! Z tej okazji łapcie dwa klipy do Gorzkiej Wody. Uważam, że w świecie który nieustannie gdzieś pędzi, zrobienie dwóch remixów, zaproszenie łącznie ośmiu raperów, czterech kotów ze starej gwardii i czterech super świeżych przedstawicieli młodszego pokolenia to rzecz w zasadzie niewykonalna, a my zrobiliśmy dodatkowo łącznie trzy wersje video. Także ogromne dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w swoistym posse cut Gorzkiej Wody.

Pezet – Gorzka Woda, feat Paluch, KęKę, Sokół, Ten Typ Mes

Pezet – Gorzka Woda, feat Oki, Otsochodzi, Jan-Rapowanie, Zdechły Osa

Pezet – Muzyka Współczesna – premiera 27 września

Nowa płyta Pezeta trafi do sieci i na sklepowe półki już w najbliższy piątek, 27 września. Wersję deluxe możecie zamówić klikając tutaj.

Nadchodzący album Pezeta – Muzyka Współczesna już w przedsprzedaży uzyskał status Złotej Płyty. Z tej okazji raper wypuścił dwa remiksy utworu Gorzka Woda, do których zaprosił wielu gości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →