Nowy numer od Pezeta, posłuchaj „Gorzkiej Wody” z albumu „Muzyka Współczesna”


18 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pezet prezentuje trzeci singiel zapowiadający swój nadchodzący album Muzyka Współczesna. Posłuchajcie kawałka Gorzka Woda!

Pezet – Muzyka Współczesna

Premiera jednej z najbardziej oczekiwanych płyt ostatnich lat w świecie polskiego hip-hopu nadchodzi wielkimi krokami. Muzyka Współczesna, szósty album w dyskografii Pezeta i pierwszy po siedmioletniej przerwie, ujrzy światło dziennie już 27 września.

Na albumie, w wersji podstawowej znajdzie się 15 utworów z wieloma gośćmi. Jak dotąd Muzykę Współczesną promowały dwa single – Obrazy Pollocka oraz Intro.

Pezet – Obrazy Pollocka

Raper właśnie podzielił się kolejnym kawałkiem z nadchodzącego albumu. Gorzka Woda to utwór, za którego produkcję, tak jak w przypadku poprzednich singli, odpowiada Auer. Posłuchajcie!

Pezet – Gorzka Woda

Pezet – Muzyka Współczesna, kup perorder

Dwie dodatkowe wersje najnowszego singla z Muzyki Współczesnej znajdziecie na specjalnym wydaniu albumu, który jest dostępny jedynie w preorderze. W jednej z nich dograli się Paluch, KęKę, Sokół oraz Ten Typ Mes. Druga to dzieło młodszych graczy, gdzie obok Pezeta usłyszycie Okiego, Otsochodzi, Jana-Rapowanie i Zdechłego Osę. Zamówcie Muzykę Współczesną już teraz na preorder.pl!

Pezet - Muzyka Współczesna okładka

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także